Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nincsenek fizikai tüneteim,...

Ha nincsenek fizikai tüneteim, csak a szinte állandó kedvetlenség, levertség, szomorúság, gondterheltség, akkor azzal fordulhatok pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

Régebben szedtem már gyógyszert, Cipralexet, de akkor folyton ideges voltam, ez most másabb.

Pszochológust sajnos nem tudok megfizetiaaz óránkénti 10 ezer forintos díj miatt, ezért a gyógyszeres megoldásmerült fel bennem.



2014. nov. 2. 18:00
 1/2 M_Jani válasza:

Szia!

Kezdetnek szedj Magnézium+B6 vitamint (nyugtatja az idegeket), sportolj és keress valami hobbit, amivel lekötöd magad.

Nekem is ez segített (nálam a válás, gyerek, hitelek, albérlet stb problémák voltak/vannak)

Szinte semmi önbizalmam nem volt, folyton a problémákon agyaltam. Néha már az öngyilkosság is eszembe jutott.

Amióta szedem a vitamint és mellette sportolok a fiammal együtt azóta kiegyensúlyozott, jókedvű vagyok.


Szerintem 1 próbát megér. :)

2014. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor pszichiáterhez mentem, először nem adott nekem gyógyszert, csak terápiát írt elő és így ingyen járhattam az ottani pszichológushoz. Szóval egy próbát megérhet, főleg ha tényleg nincs rá pénzed. Legyél a dokival őszinte, beszéljétek meg, nem tudom mi alapján dönti el hogy kit küld a pszichológushoz és kit nem (mert hát mindenkit nyilván nem).
2014. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!