Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így valaha barátnőm? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha barátnőm? Ha ilyen egy fiú, akkor a lányt taszítja vagy vonzza?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy nézek ki :(… Szóval azt mondom, hogy átlagos :D.. Barna szem/haj 174 cm magas, fogszabályzós és folyton vigyorgós fiús vagyok.. (Külsőről ennyit, de azt hozzá teszem, hogy küldtem már képet itt lányoknak, valaki szerint cuki, valaki szerint helyes és olyan is van, hogy átlagos :O.. Meg olyat is kaptam már vissza, hogy „Látom neked se kell a lányok után futnod..” ), 0 pattanás és borotvált arc..

Belső: Önbizalom hiányos, viszont társaságban felprörgök és akkor ez kicsit se látszik.. Hamar a középpontba tudok lenni, de egy idő után észre veszem és mondom magamban, hogy ez nem én vagyok, és akkor visszahúzódom.. Kedves, aranyos, figyelmes, könnyen felbőszíthető egyed vagyok. Nem tudom mit írjak, azt hiszem az mindent elmond, ha azt írom, hogy senki se ismer igazán, mivel senkit nem enged közel, mert félek, hogy csak csalódást okoznék..


Extrák: Rendszeresen sportolok.. Nem vagy szétgyúrva, nem vagyok dagi és nem is vagyok sovány, izmos/szálkásnak mondanám magam és mikor a lány osztálytársaim először láttak póló nélkül, akkor mutogattak és összesúgtak.. Kockás a hasam, de nem vagyok magamutogató, szóval nem sok ember látta.. Szokott a Dota2-el játszani, ami sokszor elrabolja az időmet ><..

Igazából nem hiszem, hogy ezekből egy teljes kép alakulna ki, szóval ha kell valami kérdezz..

Szép napot minden kedves és nem kedves embernek is :)

17F



2016. jún. 8. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne barátnőd? Sok lányt biztosan taszít, de nem azokkal kell nyilván foglalkozni. Ha a stílusoddal, kisugárzásoddal, humoroddal le tudod hengerelelni a lányt, és el tudod érni, hogy jól érezze magát a társaságodban, akkor már nyert ügyed van. És ezt tapasztalatból írom, mert engem például először a stílussal, humorral és kedvességgel, udvariassággal lehet megfogni, ezek fontosabbak a külsőnél. Ha olyan a pasi kisugárzása és stílusa, akkor elkezdek hozzá vonzódni is, nem kell ahhoz Adonisznak lennie. De ha mondjuk még szép tested is van hozzá, az is pluszban imponáló. Most az, hogy ott a fogszabályzó, az tök mindegy, úgyis egyszer lekerül rólad, és egy normális lány különben sem azon fog problémázni, ha TÉGED megkedvelt.

Az egyedüli gond az, hogy nincs önbizalmad. Ezen az egy dolgon változtatnod kellene, és semmi probléma nem lenne lányok tekintetében. Plusz, azt kell tudomásul venni, hogyha valaki visszautasít, akkor neki pont nem az jön be, amit te tudsz nyújtani, de van ezer másik, akinek viszont pont az jönne be. Szóval próbálkozni kell - magabiztosan - , és nem feladni. Legalábbis én lányként így látom/gondolom. Sok sikert! :)

20/L

2016. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet barátnőd. Semmi olyat nem olvastam, ami taszító lenne. Inkább pozitív.
2016. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Egyszer felpörögtem nagyon és akkor bepróbálkoztam egy jóval idősebb nőnél :(.. Lecukizott, meg azt mondta jól nézzek ki, de van pasija, viszont azt mondta, ha gondom van vagy kérdésem, akkor kérdezhetek.. Szóval adott elérhetőséget.. 25 éves volt a nő.. Aztán azt gondoltam, biztosan a mögöttem lévő szép természet tetszett neki, és nem én..

Először kínos volt és valamilyen szinten jó értés és nem tudom hogy ez siker volt-e vagy nem, de miután lenyugodtam, akkor csak ostoroztam magam, hogy-hogy lehetek olyan hülye, hogy oda mentem :(..

2016. jún. 8. 12:05
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Hát egy 25 éves szerintem idős hozzád. Próbálkozz 15-20 között.

Bár szerintem jól sült el. Ha nem lettél volna neki szimpatikus, akkor simán elhajtott volna, ő meg még beszélgetett veled, ráadásul telefonszámot is adott.

Lehet, hogy azért egy éjszakára elkapott volna :D

2016. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, de azt tuti, hogy később megbánta volna, mert szűz vagyok, és csak bénáznék előtte.. Habár lehet, hogy arra gerjed, ha egy pasi ilyen bénásan meg aggódósan csinál mindent.. Vagy ez hülyeség és ilyen nincs? :D
2016. jún. 8. 12:27
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pont az izgatta fel, hogy bevezethet a szexbe egy helyes fiút :)
2016. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez jó.. Ki szerint helyes? :O.. Ha azt mondják rám, akkor egyből a hátsó szándékot keresem :/
2016. jún. 8. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg senki se kurjon már félre a párja tudta nélkül .-. Most ezt a nőre értem, mert nem hiszem, hogy a pasija úgy küldi el hazulról hogy fogjon minimum három szűz fiút egy nap, és vezesse be őket a szexbe. Na mindegy biztos én vagyok régimódi meg naív, de szerintem tényleg csak segíteni akart.


Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, ezek alapján simán lehet barátnőd. Nincs benned semmi ami olyan nagyon taszító lenne. Vagy csak nem tudsz róla :O 16/L

2016. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7: Hát te írtad, hogy tetszettél a csajnak :) Szóval szerinte biztosan helyes voltál.

Meg szerintem a telszámát se véletlenül adta meg. Fel kellett volna hívni :)

2016. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet kiakart használni ,sok embert imponál hogy első lehetsz nála
2016. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!