Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kéne viselkednem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés
Elmondtam a legjobb barátomnak hogy más vagyok 2 hónapig nem beszéltünk mert kellett neki a gondolkozási idő.. Pár napja elmondta hogy homofób de csak engem tud elfogadni de nagy lépés volt neki ez is hogy erről tudott beszélni. Utánanézett elolvasott pár cikket stb.. Viszont mondta hogy meg akarja ismerni a barátnőmet. Mondta hogy nem zavarja hogy ha megfogom a kezét egy-egy puszi de láttam rajta hogy nagyon zavarná Hogyan mondjam el a barátnőmnek hogy semmit sem szabad? Hogyan viselkedjek a legjobb barátommal?

2015. máj. 31. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Hű... Legjobb barátod gondolom lány.

Teljesen megértem a legjobb barátodat, és nagyon nagy lépés volt tőle ez. Érdekes, hogy hogyan hozott össze titeket a sors :D Szerintem mindenképpen azt mutatja, hogy szeret, ha ezt megtette! Mondd el a barátnődnek mindenképpen, meg fogja érteni! Most egy-egy találkozóra csak kibírjátok, nem?

Nézd, ez a megismerkedés elsőre nagyon kínos lesz, legyetek tekintettel a legjobb barátodra... Foghatjátok egymás kezét, de puszit csak nagyon ritkán, vagy egyáltalán ne adjatok egymásnak. Csak szépen lassan adagoljátok neki a dolgot. Hogyha lesz második találkozó, akkor már többet is csinálhattok, csak hadd fogja fel, hogy mi van. :)


18/L

2015. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Nekem eleve furcsa lenne, hogy hármasban találkoztok, és ti akkor akarjátok kiélni magatokat. És ezt attól függetlenül mondom, hogy fiúval vagy lánnyal vagy. Ha már ő is ott van, akkor gondolom hármasban akartok lógni, nem gond, hogy megfogjátok egymás kezét, de azért nem előtte kell falni egymást. Ahhoz elmehettek kettesben is. Illetlenség, mert addig szerencsétlen mit csinál? Még egy negyedik sincs, akivel addig beszélget.

Ezt leszámítva az apróságokat biztosan megszokja idővel, a többit meg tényleg nem kell a képébe tolni.

2015. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viselkedj termeszetesen, ugy, hogy ne erezd magad kellemetlenul. Ha jo barat, ugyis elfogad ugy, ahogy vagy
2015. jún. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ebben a szituban úgyse lesz kedve enyelegni, max. az érzelmi támogatásért fog bújni a párod.


a legjobb barátoddal meg legyél közvetlen, ne fordulj be a pároddal, ha ez arról szól, hogy bemutatod, akkor a barátoddal is éreztetni kell, hogy rá is figyeltek. nem kell megjátszani a kedvéért, de a ló túlsó oldalára se ess át.

biztos van oka, amiért barátok vagytok, nem? ha meg nincs meg az a megértés, közös hang, akkor sosem volt igazáb barát.

2015. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 Nem nem akarjuk akkor kiélni magunkat

#4 van oka amiért barátok vagyunk és mondta hogy nagyon hiányoztam neki ameddig nem beszéltünk :D

2015. jún. 1. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vevő lenne rá, hogy kinyald...
2015. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!