Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen öltözködés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen öltözködési stílus tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

- milyen ruhadarabok tetszenek egy lányon? /felső, alsó, cipő, kiegészítők satöbbi/

- milyen haj tetszik egy lányon? /hosszúság, szín, stb/

- milyen mennyiségű smink tetszik egy lányon? /semennyi, kevés, erős stb/


2016. jún. 13. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind olyan dolog hogy lehet egy idál, le lehet írni hogy kevés ruha, szőke haj, kevés smink. De lényegében minden lánynak másképp áll a ruha és a smink. Van akinek a kevés smink elég a bőre miatt, van akinek több kell hogy elfedje amit akar vele.
2016. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

háát én a farmert bírom, de egyéb nem nagyon számít

egyenes, szín mindegy (természetes színekből mindegy)

semennyi igazából, talán ha van egy kevés, az nem gond, de ha valaki a fél dm készletet magára teszi, az már durva.


16f

2016. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

na, erre en is kivancsi vagyok. bar no vagyok, leirom, hogy nekem mi az, amire azt mondom hogy csinos.

- mind1, csak ne legyen szakadt vagy igenytelen pl budos, koszos, ezenkivul barmi lehet rajta, ha az osszhangban van a szemellyel , es a ruhadarabok is passzolnak valamelyest egymashoz

- barna, fekete, voros, szoke , bar utobbit nem annyira preferalom, nem sok szep szoket lattam mar( biztos van sok),de nem jon be ez a hajszin annyira. hosszusaga a vallig erotol a derekig eroig esztetikus az en szememnek.

- smink. minimalis, kozepes mennyiseg tetszik, a tul eros szemhejfestekek es ruzsok szerintem a ferfiak nagyreszet is taszitjak.

2016. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolom mint az első.

Öltözködhet bárhogyan, ha nem illik a stílusához. Ugyan ez a haj meg a smink is. Ha egyszerűen nem illik hozzá, a személyiségéhez akkor már régen rossz az egész.

2016. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szoknya, vmilyen testhezálló felső (a jó ízlés határain belül; olyan nyakkal, hogy azért tudjak a melleiden kívül másra is figyelni). Ezt a kettőt egy egyberuha kiválthatja (ha csipkés (nem csak csipke, hanem olyan, hogy a csipkén nem látunk át...), az plusz pont); sötétkék vagy piros bársonyos (vagy micsoda; mint a velúrbőr, olyasmi) magassarkú kb 3 cm-es sarokkal


barna, hosszú, nem lófarokba kötve, hanem legalább fond be vagy csinálj vele vmit, mutasd meg, mit tudsz... (rád bízom)


Szerintem ha ezek mennek, akkor már sminkre nem lesz szükséged :) (Meg ha nem mennek, akkor is.) Aki tudja magáról, hogy szép, annak nincs szüksége sminkre. A többieknek viszont kötelező!

2016. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok; 21F
2016. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!