Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés

Vagyok én, a (volt) egyik legjobb barátom, meg egy lány.

Megismerkedek a lánnyal, mert egy előző lánnyal rosszul sültek el a dolgok, aztán barátilag elkezdtünk beszélgetni, de szinte egész nap amikor fent voltunk. Segített túltenni magam az előző lányon, lelkiztünk is néha. Sokan kérdezték is osztálytársak közül, hogy össze akarunk-e jönni, mert mindig látták rajtunk hogy jól elvagyunk.

Aztán jött az egyik legjobb barátom, ráírt a csajra, egyből nagy magabiztosan elkezdtek beszélgetni, és most pénteken találkoznak is. Még élőbe nem beszéltek előtte semmit, és tudni kell a srácról hogy belülről nem sokat ér, ha nem éri el a célját a kiszemeltjénél, akkor mindennek elhordja a csajt.

Meg akarnám ettől óvni a csajt, de neki is megtetszett a srác. A csaj legjobb barátnőjével is ezt beszéltük, mondogattuk is a csajnak hogy nem jó ötlet, de nem hallgat ránk.

Ja és a lényeg kimaradt, hogy miután ráírt ez a srác, akkor jöttem rá hogy mégsem csak baráti felőlem ez a kapcsolat a csajjal, hanem több is :(

Szerintetek mit csináljak? Hagyjam őket, lesz ami lesz?



2016. jún. 22. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért, ha tetszik a lány, küzddj érte. Nagyon rossz ezt mondani, mert a nő nem egy tárgy, de te voltál ott előbb. Neked csak színt kell vallani, és aztán hagyni, hogy a lány maga döntse el, hogy melyikötöket választja.
2016. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jujj...hat ezt leginkabb te tudod. Szerintem a sraccal beszélj, ha ennyire tetszik a lány, akkor ne hagyjad magad, de azert a legjobb baratodat se hagyd ott a csajert. Két lehetőséged van

1. Elmondod a lánynak es megpróbálod meggyőzni, hogy veled jobban jár, DE akkor viszont a barátod (ha tényleg tetszik neki a lány) fog haragudni rad. Van egy hátulütője is, hogy lehet, hogy a lánynak nem josz be úgy, viszont attól meg lehet barátság belőle, de te szenvedni fogsz, a lány meg tartani a tisztes távot, vagy egy ido után megis beledszeret (nem valószínű, ha eddig nem, azután sem).


2. Beszélsz a sraccal, elmondod neki, hogy mi a szitu, hogy bejön a csaj, es hogy faj meg minden neked ez a helyzet, ha a legjobbaratod megérti, es megoldjatok/megbeszélitek.


3. EZ A LEGFÁJDALMASABB! Vegignezed, hogy mi lesz ennek a vége, így megmarad a legjobb barátod barátsága es a lány is.

Azzal is számolnod kell, hogy a sraccal, ha összejön, akkor valószínű, hogy nem lenne egyikőjüknek se ínyére, hogy, ha, esetleg sikerül a lányt elhódítani, akkor jarjatok, kivéve, ha tényleg nagyon békével szakítanak, de meg ossze se jöttek, ugyhogy szerintem inkabb MOST cselekedj! Bocsi kicsit hosszú lett, de, ha lenne meg valami írj ide vagy privátot is es legyszives majd tájékoztass! MOST CSAK GONDOLKODJÁL!

2016. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!