Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran levert vagyok. Fáradt még ha sokat alszom is. Gyakran vagyok ideges. Előfordult már h megvágtam magam. Vannak barátaim mégis egyedül érzem magam. Mindenki tökéletes körülöttem csak én nem.Gyakran gondolok öngyilkosságra. Szélsőséges hullámvölgyben vagyok. Egyszer nagyob boldog másszor rettentő szomorú. Úgy érzem semmi sem megy az életben. Nektek mi a véleményetek? Vagy csak beképzelem?

2016. márc. 26. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ez depresszió.
2016. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Depresszió :( Érdemes segítséget kérned egy pszichológustól. Ha nem bízol bennük, akkor beszélj a barátaiddal, biztos segítenek. Ha nem vagy rá allergiás (remélem nem) ajánlom az orbáncfűteát. Mellette nem lehet ugyan gyógyszereket szedni, de nagyon jó a depresszióra. Én 5 hétig ittam utána szünetet kell tartani. Nekem nagyon bevált, én csak ajánlani tudom. Olvasgass róla a neten vagy egyeztess háziorvossal. És hidd el, van kiút! <3
2016. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!