Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A marihuána/hasis milyen...

A marihuána/hasis milyen hatásal van egy szoronásal kevert depressziós embere?

Figyelt kérdés
Jobb kedvre tudja deriteni? Vagy milyen hatást vált ki?

#fű #depresszió #marijuana #szorongás öngyilkos gondolatok
2016. jún. 25. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
A mariska az aktuális lelkiállapotot erősíti, tehát egy depist jó eséllyel mélyebbre taszít, netán abban az állapotban az öngyilkosság sem tűnik túl félelmetesnek, de egy erős pánikrohamot is okozhat, tehát ilyen embernek nem javaslom, főleg egyedül. Egy mókás társasággal nem hiszem, hogy gond lenne, ha tudsz még nevetni valamin.
2016. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A kannabisz maga kb. 66 kannabinoidot tartalmaz. Ennek van egy nem pszichoaktív hatóanyaga, a CBD, amely szorongásos zavarokra gyakorolt hatása, illetve antipszichotikus hatása miatt valóban pozitív hatással lehet a gondodra.

Jöhet a lepontozás, hogy drogot pártolok, a tudomány nem pártol semmit, ez tény.

2016. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, de a marihuána mindenkire máshogy hathat. Én szorongós típus vagyok, de sosem tudtam a lelkileg relaxált állapotot elérni vele. A gombával más a helyzet... újabb kutatások szerint akár gyógyíthatja is a depressziót. Viszont ehhez egy jó élmény kell, amihez jó hangulat, biztos közeg, ellenőrzött szer stb...
2016. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ebben rejlik a marihuána vagy bármelyik drog( akár az alkohol) lényege.

Ha szorongsz és depis, vagy valamilyen oknál fogva akkor azt éled meg mélyebben. Ha viszont jól érzed magad akkor még jobban feldobja a hangulatodat és felspannol.

Ezért érdemes betartani a set&setting szabályt, ami azt jelenti hogy csak akkor szabad inni,füvezni,gombázni vagy bármit csinálni ha lelkileg rendben vagy és olyan környezetben csinálod amiben jól érzed magad.

2016. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Haat igazabol semi bajod nem lesz ja megprobalod elvezni ;)
2016. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát társaságtól függ. Nekem már volt súlyos pánikrohamom miatta.
2016. júl. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálam általában jobb kedvet hozott elő (vagy a bho-tól már föld körüli pályára álltam), de egyszer, mikor alapból rosszabb kedvem volt, mert akkori bnőmmel összevesztem, akkor a cucc után (főleg, hogy egy hegedű alapú, lassú, nő által énekelt gyönyörű szám jött) rámjött a romantika érzés, és írtam a csajnak, hogy mindennél fontosabb nekem és bla bla bla bla (nem mint a drunk sms, mert nem, csak a trip pont úgy érintett meg, hogy éreztem, hogy ő nagyon fontos nekem)


de ezen kívül a többinél csak jobb kedvem lett, és örültem a világ szépségének (bár én gyönyörű helyen voltam akkor végig, körülbelül képeslapból ugrott elő a környék, szóval volt okom csodálni, mert a szemem előtt volt éppen a szépsége :D na, értjük, nem hippi duma)

2016. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!