Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne úgy is találkoznom egy fiúval, hogy csak barátok vagyunk? (Legalábbis én nem érzek többet iránta. )

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Lehet,csak egy haveri találkozás is... Csak döntsétek el
2016. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen érdemes .-.
2016. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
A barátok felétek nem szoktak találkozni? Hmm érdekes egy hely lehet.
2016. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából interneten ismerkedtünk meg pár hónapja és azt mondta, hogy nagyon örülne egy találkozónak. De én valamiért félek...Szerintem úgy érezném magam, mintha randiznék vele, pedig tényleg nem akarok többet barátságnál.
2016. júl. 3. 22:39
 5/8 Adelll ***** válasza:

Hat ha ezz ugy erted h valaki randirhivott m jon be neked tilag es nem tudod h elmenj e akkor azt tanacsolom h menj el adj neki egy eselyt de ha megse jon be es legkozelebb is elhiv akkor mond meg neki h csak baratsagot akarsz

Viszont ha az kerdes h baratkent ketesbe talalkozzatok e akkor persze. Attol h elntetes nemuek vagytok es csak baratok ugyan ugy talalkozhattok:o

2016. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Köszi, ez most egy kicsit megnyugtatott. Talán még átgondolom.
2016. júl. 3. 22:45
 7/8 anonim ***** válasza:

az óvatosság mindig ajánlott az idegenekkel. nyilvános helyen találkozzatok, küldjön képet, stb. de azért túlzottan félni nem érdemes.


ha semmilyen szinten nem szimpatikus, kifejezetten taszít, vagy ijesztő, akkor inkább hagyd ki.


ha emberileg szimpatikus a másik, szívesen töltenél vele időt személyesen és pláne ha nincsenek barátaid, vagy csak nem elég, akkor mindenképpen érdemes találkozni. szerintem barátból sosincs elég. nekem lettek nagyon tartós és jó barátságaim a neten, akikkel máshol nem valószínű, hogy valaha találkoztunk volna.


ha nem érzel iránta semmit, az menet közben akár meg is változhat, így nem biztos, hogy akár kapcsolat szinten érdemes valakit leírni. sokan mondják, hogy ők előre tudják, meg náluk nem alakul ki semmi menet közben - aztán van, hogy így van, van hogy mégis csak kialakul menet közben. főleg, ha még nem találkoztál valakivel soha, akkor nem tudhatod, hogy mi lesz egy kapcsolatból. adni kell neki egy-két esélyt, aztán vagy barátság lesz, vagy több, vagy kevesebb. az idő majd eldöni.

2016. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a válaszod! Hasznos volt! :)
2016. júl. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!