Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány18 kérdése:

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Egy biszex lány lennék. 7 hónapot voltunk együtt a barátnőmmel, és mit mondjak, nem volt egy sétagalopp a kapcsolatunk. Sok mindenen keresztül mentünk ! És amikor már úgy volt hogy minden happy lessz, egy félreértés és egyéb dolgok miatt az egész befuccsolt.. 1 hónapja szakítottunk, és még mindíg szeretem, hiányzik nagyon.. Egész nap a szobámban gubbasztok, sokat sírok miatta és gondolok rá.. Én voltam már depressziós, emiatt tettem olyan dolgot ami veszélyeztette az életem, de szerencsére életben maradtam.. Nagyon parázok tőle hogy kezdek megint bedepizni.. Magamba fordultam, sőt a facem is töröltem, minden barátommal megszakítottam a kapcsolatot és csak azon agyalok hogy mit rontottam el, miért így lett vége, amikor tudom hogy ő is szeret és én is őt, de ez az egész nem megy.. Mitcsináljak, vagy hogy próbáljak túllépni a szakításon?:/

2016. júl. 4. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld elfoglalni magad valamivel. pl. Rajz, biciklizés, zenélés, filmezés, vagy amit te szeretsz. Menni fog ez. Majd találsz mást.
2016. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi esély arra, hogy megbeszéljétek a dolgokat?

Adj időt magadnak, és keresd fel a barátaid. Tudom, nehéz kirobbanni a sírásból, de muszáj. Beszéld meg velük a dolgokat, aztán jöhet az, amit az első mondott. Hallgass sok zenét. Nekem legalábbis az segített:D

2016. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Csak ő az első nagy szerelmem .. Lehetett volna módom mással újrakezdeni, volt egy pár udvarlóm de addig nem akarok senkitől semmit amég ezt érzem. Zenét halgatok dögivel.. És nem tényleg semmi esély erre. És a baj az, hogy tudom hogy még szeret, jóban vagyok a hugával és szoktunk beszélni róla.. Ha nem szeretne már és nem lenne ki kölcsönösen ő is miattam, szerintem könnyebb lenne a felejtés de így.. Majd lessz valahogy.
2016. júl. 4. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nem te írtál nem olyan rég kérdést arról, hogy a barátnődet válaszd, vagy egy srácot?

Csak mert nagy a hasonlóság

2016. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
? Volt már barátom de az jó rég volt.. Nem kűzködtem sosem 2 ember közt, szerintem ez csak szerencsés egybeesés.:)
2016. júl. 4. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, akkor valószínű :D
2016. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem érdemes depizni miatta, keress mást, miért csesznéd el azzal az idődet hogy magadba zárkoz mint sem hogy szórakozz? Menj, pasiz, csajoz, tudom hogy nehéz de hid el, el fogod felejteni, ugyan azt érzem mint te csak nekem barátom volt, amúgy meg én is bisex vagyok, te nem féltél hogy el itélnek ez miatt?
2016. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!