Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Tömören a sztori: sok ideig barátok voltunk, én többet kezdtem el érezni egy olyan bő fél év után, utaltam rá, mert egy idő után kezdtem "bekattanni" és nem tudtam hogyan kezelni a helyzetet meg az érzéseimet, ezek után alig beszéltünk, került, a mindennapi beszélgetéseinkből már semmi nincs(mióta megismertük egymást minden nap, kimaradás nélkül beszéltünk). Egyszerűen fogalmam sincs mit tegyek, a városba alig merek bemenni, mert valahogy mindig látom, akármit csinálok jön valami dolog amiről ő jut eszembe, iszonyatosan hiányzik, az első két hétben minden egyes nap sírtam, pedig nem vagyok az a fajta. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, a személyiségébe szerettem bele, a külseje utána lett szimpatikus(ha ismeretlenül sétálnék el mellette valószínűleg nem fordulnék meg utána). Esküszöm olyan mintha elvették volna a másik felemet. Próbáltam keresni, de egy idő után, a sokadik flegmázás után ráhagytam, felfogtam, hogy nem kíváncsi rám. Nem igazán érdeklődtek iránta a lányok, legalábbis egy nőügyéről sem tudok, én voltam amúgy is az egyetlen lány barátja, lehet nem tudta hogyan kezelni a dolgot? Mert próbáltam az ő szemével nézni a dolgot, és lehet én is csak ellöknék magamtól valaki olyat akiről tudom hogy szeret, vagy nem tudom, remélem értitek. Próbálom lefoglalni magam, dolgozok, de félek kimozdulni, bármilyen apró dologról ő jut az eszembe, és esküszöm ez így pokolian rossz, ráadásul akárkivel beszélek, akármilyen baráti társaságban vagyok, ők valamilyen szinten kapcsolódnak hozzá, vagy az ő barátaihoz, és akkor is beszélnek róluk, hiába nem akarok tudomást venni róla, kapom csak folyamatosan az információt. Könyörgöm valaki adjon tanácsot, mert hiába kérdezem a barátaimat, nem tudnak semmit mondani.
2016. jún. 28. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed az, hogy miként tehetnéd túl magad rajta. A leírásban pedig az szembetűnő, hogy nagyon hiányzik és inkább az utolsó lehetősget megragadva megkérdezem itt, talán adnak egy tippet, hogyan szerezd meg. Azt hiszem egy picit össze vagy zavarodva. Bár ebben a helyzetben nem igazán lenne ember, aki mindent tisztán látna.


Viszont elvonatkoztatok és inkább arra válaszolok. Szóval azt írod, hogy alig mersz kilépni a városba, mert félsz, hogy valami emlékeztet rá. Ez nem jó hozzáállás. Inkább csináld csak, mozdulj ki, menj ki bátran. Nem maradhatsz örökké otthon, mert így tényleg sohasem fogsz továbblépni. Az, hogy túlteszed magad nem jelenti azt, hogy elzárkózol mindentől és mindenkitől, ami rá emlékeztethet. Sokkal inkább azt, hogy teszed a dolgod továbbra is, ahogy eddig. Ha így csinálod, akkor idő kérdése és egyre halványabbak lesznek róla az emlékeid, aztán már tudsz róla beszélni tárgyilagosan is és nem fog érzelmeket kiváltani. Azonban még ez időbe telik. Éld az életet, nem baj, ha ott motoszkál a tudatalattidban, ezen át kell esni. Kitartás! :)

2016. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még ,hogy nem tudsz/tudtál a nőügyeiről nem azt jelenti ,hogy nincsenek. Én se mondtam el a legjobb lánybarátomnak ,hogy van valakim, tudom ,hogy többet érez irántam ,mint barátság. Tisztáztam vele ,hogy csak barátok lehetünk, de nem mondom el neki ,mert tudom ,hogy rosszul esne néki. Lehet ,hogy itt is ez a helyzet. Második opció nem tudja kezelni az érzéseit. Nem lehet valakitől ilyen könnyen megválni, ha valaha is számítottál neki ,akkor ha készen áll beszélni fog veled. Mivel kiírtad ezt a kérdést még nem felejtetted el, de azért próbálkozz. Hány éves vagy? Gondolom 12-18 ,így akarod leélni a hátralévő életedet? Keress új barátokat, beszéld meg a többi barátoddal ,kezdj el gyúrni, bulizni stb....(káros szenvedélyeket ne)
2016. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Adelll ***** válasza:

Hat eleg egyszeru tanacs de ilyenkor az a legjobb ha keresel mast.sok mas srac van meg,akivel hidd el meg jobb lesz. Ha elkezdesz mas fiut megkedvelni ot egyre gyorsabban tudod majd elfelejteni.

Ne pazarold ra az idod. Tudod minek usznal at valakiert egy tengert ha o pocsojaba se lepne erted

2016. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!