Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel nagyon sokat beszéltem egykor, ő szerelmes volt belém de nem jöttünk össze, neki most barátnője lett és nekem annyira hiányzik most..mit tegyek hogy ne gondolnak rá? És a legfontosabb hogy ő ezt ne vegye észre?

2016. júl. 13. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj másokkal.
2016. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andicika ***** válasza:
Foglald le magad valami mással. Valamivel ami tényleg érdekel és akkor hátha elfelejted. Határozd el erősen magadban hogy te most őt elakarod felejteni, és tegyél is érte. Sok sikert! :)
2016. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Igazából este a legrosszabb vagy ha látom/hallok felőle..

2016. júl. 14. 17:26
 4/6 anonim válasza:
Próbálj meg másra gondolni (tudom, hogy az elején nehéz, de majd idővel megszokod) Esetleg foglald le magad különböző tevékenységekkel, ismerkedj új emberekkel! Vagy ha nem is, tölts minél több időt a barátaiddal, próbálj meg kikapcsolódni velük! :)
2016. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy már nem az elején vagyunk..és most kezd el hiányozni..egyre jobban😐

(Röhejes..)

2016. júl. 16. 01:21
 6/6 VM.111 válasza:
Hát ez nehéz... És is az elöbb kértem tanácsot hogy hogyan felejcsek el valakit... Én azzal probálkozok hogy másokkal találkozok, boxolok és annak az ellenkezöjét csinálom mint ami rá emlékeztet és amikor az eszembe jut, elkezdek valami más bonyolult dolgon gondolkodni
2016. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!