Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez "vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez "visszataszító" egy fiúban?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, már megtaláltam a legjobban hozzám illő stílusirányzatot, de azt veszem észre, hogy ez a lányok többségében nem kedvelt. Rocker vagyok, acélbetétes 15 soros bakancsba járok, feketén öltözködök, semmi csilivili mintás póló, fél 0,2mm haj, azaz majdnem kopasz. Testalkatommal semmi baj nincs, nem vagyok elhízva, nem vagyok sovány, ha felétek közeledik egy ilyen srác, akkor mit gondoltok róla ? Nyilván nem fogok másért megváltozni, csak kíváncsi vagyok :)

2016. aug. 3. 16:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
#26 vagyok nem akartalak megserteni es nem mondtam h kotelezo csak egy tanacs volt...ettol lennek kepmutato? Ki mondta h legyel pawa? Vannak a pawa es a rocker cuccokon kivul mas elfogadhato ruhak a hajjal kapcsolatban egy szoval nem mondtam h pawas legyen csak ha van egy kis hajad az mar dob a kinezeteden sokat... de rendben van
2016. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Hát nekem nagyon bejön egy ilyen fiú bár én nagyon szeretem a hisszúhajú fiúkat de ha neked ez áll jól...😊
2016. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy ki nem jönne össze egy ilyen pasival? :oo én is rockot hallgatok és te pont az ideálom vagy *-* benned nincs semmi "visszataszító"
2016. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Elolvastam a
2016. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Újból neki futok :D

Elolvastam a hozzászólásokat és nekem az jön le, hogy próbálod növelni az egód a válaszokkal. Egyetértek a #26-os válasz első felével. Nem mondta senki, hogy páwa vagy hippi vagy valami más legyél, ha megtaláltad a stílusod akkor légy úgy boldog, de a rockerség nem az acélbetétes bakancstól kezdődik. Na meg mi ez a lenézzük azt, aki nem a mi szájízünk szerint öltözködik? Egy igazi rocker ilyet nem csinál. Egy rocker pontosan tudja, hogy milyen amikor kinézik őket a világból és te is ugyanezt csinálod másokkal? Nem ezt "tanítja" ez a közösség. Nem egy kicsit ellentmondásos?

Hogy a kérdésre is válaszoljak, kissé megijednék, de ha megtudnám, hogy a külsőd mögött mi rejtőzik, akkor nem lenne semmi gond. Viszont a haj nekem sem jön be, ne haragudj :)


20/L - szintén rocker

2016. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Nekem így írás alapján hmmm :) Meg én amúgy is odavagyok a rockerekért :D

Szóval nem visszataszító, hanem vonzó ;)

2016. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
41%
Hányinger, legyél olyan, mint a tobbi normális ember...
2016. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

*-* írj:D

L

\m/

2016. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Nekem szemely szerint ez nagyon bejon mivel en is ilyen vagyok ... Igaz nekem hosszu derekig ero hajam van de ugy en is enyire fekete manias vagyok ... Bor csizmabol is rengeteg van😂 bar a suli miat a legtobb fekete polomon van valami felirat 😂 de a lenyeg hogy en imadom ha egy srac is ilyen 😊 15/L ... Ja es meg valami ... A lanyoknak jobban bejon ha a fejed bubjan hosszab a hajad ... Valahogy az sexyib mint ha valaki felig kopasz lenne😅😂
2018. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!