Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez "vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez "visszataszító" egy fiúban?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, már megtaláltam a legjobban hozzám illő stílusirányzatot, de azt veszem észre, hogy ez a lányok többségében nem kedvelt. Rocker vagyok, acélbetétes 15 soros bakancsba járok, feketén öltözködök, semmi csilivili mintás póló, fél 0,2mm haj, azaz majdnem kopasz. Testalkatommal semmi baj nincs, nem vagyok elhízva, nem vagyok sovány, ha felétek közeledik egy ilyen srác, akkor mit gondoltok róla ? Nyilván nem fogok másért megváltozni, csak kíváncsi vagyok :)

2016. aug. 3. 16:53
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
Bárcsak ilyen osztálytársaim lettek volna :) A volt iskolámban az ecsethajúak és a szépségkirálynők uralkodtak,én voltam az egyetlen rocker. Szerintem nincs a stílusoddal semmi gond. Barátnőm (nem szereti a rockot,metált) is egy rockerrel jött össze és sokáig együtt voltak.
2016. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim válasza:
Én ugyanez vagyok,csak katonai bakancs,málha,fekete gyakorló nadrág meg bomber dzseki, nyáron rövidnadrág bakancs. Szintén énis szakácsnak tanulok :D Írj üzit ha gondolod.
2016. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok, de a kopasz hajat nem szeretem.
2016. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

A rocker az szexi

Az acelbetetes szexi

A kopaszsag ilyeszto


De ez szubjektiv, sok lanynak bejonnek a kopasz csavok. En viszont nem vagyok oda erte :/

2016. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy volt már hossz, rövid, tüsis hajam, de egyik se állt jól szerintem, így taron sokkal jobban érzem magamat és szerintem jobban is áll :)
2016. aug. 5. 01:17
 26/39 anonim ***** válasza:
16%
Figyelj nem feltetel h megfogadd a tanacsom de azert leirom: elsosorban novessz hajat es allitad be, foglalkozz vele h jo legyen, mert az ember kinezeten nagyon sokat dob a haj. Masodik: ez most lehet h serto lesz de ilyen stilus nelkul is lehetsz rocker hidd el az emberek altalaban nem szeretik azokat az embereket akik feketeben jarnak bakancsban stb menj el egy h&m, new yorkerbe, utana vegyel egy cipot es adj a kinezetedre :)
2016. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Úgy gond, hogyha így érzem magamat jól, akkor miért kéne változtatnom rajta, csak mert a többség elvárja? Anélkül nem adhatok magamra, hogy nem járok havi szinten drága fodrászhoz és veszek fel páwa ruhákat? Ez a gond a mai társadalommal, hogy fél kimutatni az aki, inkább elmegy egy kínai ruhaboltba és olyanokat aggat magára, amiket a reklámokba jár. Utolsó, ha nem sértődsz meg, akkor pont az ilyen képmutatókat akarom elkerülni, mint te. Nyilván ha nem tetszik valaki az utcán, akkor ki is lehet kerülni :)
2016. aug. 5. 19:56
 28/39 anonim válasza:
#26 Én személy szerint sokkal szívesebben látok feketébe öltözött rockereket,mint 12 éves kislányok ruhájába bújt "divatos" srácokat. Miért kellene megváltoznia,ha így érzi magát jól?
2016. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnél, bár a hosszúhajat srácokon jobban preferálom, de ezzel sincs bajom. :)

17/L metalos

2016. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat, pár elgépelést észrevettem, ill. más szavakat is illesztett be sokszor a teló. Utolsó véletlenül nem Pécs környékén laksz? :D
2016. aug. 5. 22:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!