Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok valami megnyerő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok valami megnyerő hódító szöveget, esetleg mozdulatot? :D

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a lányokhoz ,és a srácokhoz is egyaránt szól.

Egy barátommal fogadtam ,hogy amik itt le lesznek írva azokat kell alkalmaznom a hódításhoz :"D mindet ami le lesz írva!! legyetek kreatívak ,nem kellenek a régi megszokott dumák :D

és írjátok nyugodtan hogy kit hódítsak meg inkább : lányt/fiút és amelyiket többször mondjátok ahhoz fogok odamenni meghódítani :D



2016. aug. 3. 17:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
" Szia cica van gazdád?"
2016. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Huhu lehet troll leszek bocsika xD

Fiuhoz menj oda és Szia rud táncos vagyok és az otthoni gyakorló rudam már unalmas, gyakorolhatok a tieden? *simitsd végig az arcát és piszkald a haját *

2016. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bekéne Antal vagyok, de neked csak Bekéne Tóni! (már ha fiú vagy, gondolom biszex)
2016. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
23%
Simísd meg hosszasan ha lány a p*nciját ha fiu a s*eggét
2016. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
De hát úgy nehéz lesz, nem tudjuk, fiú vagy-e, vagy lány :D Menj oda egy fiúhoz, hogy "elvesztettem a telefonszámomat, megadod a tiedet?". Mindezt a legkomolyabban mondva. Ha fiú vagy, látni fogod rajta, ahogy szenved a helyzet kínosságától :D
2016. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

nem nem vagyok biszex ,100% heteró vagyok :D csak gondoltuk vicces lesz így ,főleg hogy még a nememet sem adom meg ,bár szerintem egyértelmű .

trollkodjatok nyugodtan :D az a lényeg hogy legyetek kreatívak legyetek ,én meg jól megszívjam :D

2016. aug. 3. 17:30
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
"Szép lábak!Mikor nyitnak?"
2016. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

OOhhohohoooo :D ezt nem kellett volna >:3

Ebben az esetben ,mivel tuti fiú vagy ugyanis egy lány ilyet mégsem vállalna be :D hacsak nem egy őrült mint én ^^ na de térjünk a tárgyra >:3

lányhoz mégsem mehetsz oda ,azért az életedet mégse tehetem tönkre :D menj szépen oda egy sráchoz ,de nem akárhogy szerezz be egy tangát és egy bő derekú gatyát és abba menj oda ,de a tanga azért látszódjon ki a gatyából >:3 lássa csak az árút ! Szóval menj oda így ,és súgd azt a fülébe hogy :hééé,szeretnél egy emlékezetes élményben részesülni?neked csak annyit kell tenned hogy beleegyezel.(ekkor jól megmarkolod a fenekét) *-* és nyögsz egy jó hangosat *o*

2016. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Úristeeen >.< xDD
2016. aug. 3. 17:49
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Uuuuuuuuu menj oda egy fiúhoz egy banánnal (minél nagyobb annál jobb) és egy darab (vagy csomag, de egy darabbal könnyebb lesz) óvszerrel. A legkomolyabb arccal kezd el mondani hogy a vadászgörényed megette a farkad, de ha ő is akarja, a banán még használható. Ezután csábos pillantások közepette húzd az óvszert a banánra..szájjal :33
2016. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!