Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok valami megnyerő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok valami megnyerő hódító szöveget, esetleg mozdulatot? :D

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a lányokhoz ,és a srácokhoz is egyaránt szól.

Egy barátommal fogadtam ,hogy amik itt le lesznek írva azokat kell alkalmaznom a hódításhoz :"D mindet ami le lesz írva!! legyetek kreatívak ,nem kellenek a régi megszokott dumák :D

és írjátok nyugodtan hogy kit hódítsak meg inkább : lányt/fiút és amelyiket többször mondjátok ahhoz fogok odamenni meghódítani :D



2016. aug. 3. 17:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Hiszel a szerelem első látásban, vagy sétáljak el mégegyszer?
2016. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Megnyerő mozdulat? "durr egy pofon"
2016. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Most miért??én csak jót akartam :D nem vagyok perverz ,mit egyesek :"D

És különben is ,akaratom ellenére kell ezt tennem :D én nem mertem megmondani xy-nak hogy szeretem .és most itt ülök és várom a büntiket amiket rám szabtok >.<

még annyi örömöm van benne hogy írhatok kommentet >< és kérhetem:légyszi azért ne olyan durvát >< de már látom a jövőheti facebook posztokat : "felfedeztük a város b*ziját,kérem tartózkodjanak tőle a kobra tulajdonosok"

2016. aug. 3. 19:28
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Lányhoz: "Beléd estem, mint részeg az árokba. Megtennéd, hogy kihúzol és kijózanítasz egy csókkal?" eközben fogd meg a két vállát és nézz jó mélyen a szemébe
2016. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Pici puszi arcocskádra, f@rkam meg a popókádba, benne vagy?

(Fiúhoz)

2016. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hogy megcsináltad-e meg hogy mit szóltak hozzá :D
2016. aug. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia gazda van cicad, vagy befogadsz ejszakara..? Grrr... *kacsint;megnyalja a szajat* (fiunak, kompromittalo felszerelesben lehetoleg)

:D:D >:D

2016. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a válaszokxd

Szakadok

2016. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajjh gyerekek. Köszönöm szépen hogy itt vagytok. Ezek a kommentek :D Könnyes lett a párna a röhögéstől :D Na még egyszer elolvasom ezeket XD
2016. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Jössz baszni vagy baszol jönni
2016. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!