Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok valami megnyerő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok valami megnyerő hódító szöveget, esetleg mozdulatot? :D

Figyelt kérdés

Ez a kérdés a lányokhoz ,és a srácokhoz is egyaránt szól.

Egy barátommal fogadtam ,hogy amik itt le lesznek írva azokat kell alkalmaznom a hódításhoz :"D mindet ami le lesz írva!! legyetek kreatívak ,nem kellenek a régi megszokott dumák :D

és írjátok nyugodtan hogy kit hódítsak meg inkább : lányt/fiút és amelyiket többször mondjátok ahhoz fogok odamenni meghódítani :D



2016. aug. 3. 17:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
jajj >< már félek mi lesz jövőhéten(ekkor kell teljesíteni a kihívást) még két napig írhattok nyugodtan a szenvedésem érdekében :"D legyetek kreatívak ,és köszönöm az eddigi válaszokat :"D már látom a fényt >< ..
2016. aug. 6. 07:30
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda egy fiúhoz a strandon és hozd meg a segg szőrét, de ha gyáva vagy :D akkor itt egy jobb Menj oda egy Lányhoz és kapcsold ki a melltartóját.
2016. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
De jó hogy nem vagyok páwa....><
2016. aug. 6. 22:22
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt? :DD
2016. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Meg volt az egész napod szenvedésem ><

Nos valaki jól fogadta a "közeledésemet" és egy jót röhögtünk rajta a végén :DD

Volt aki kihívta a rendőrséget,és olyan is volt elküldött azzal hogy :"takarodjál mocskos buz*!!"

Na akik meg mint mondottam jól fogadták ,és egyből vágták hogy csak poén ,azokkal összehaverkodtam,és azóta is tartom velük a kapcsolatot.

és Ui.:nem vagyok meleg :D nem érdekel hogy láttátok valahol (facebook,youtube) nem vagyok buz* :"D

2016. aug. 14. 08:15
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Fent van facen?
2016. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

igen 2 ember is felvette ,megvágta és tudtommal feltette,bárki akármit mond én be nem linkelem :D

még szeretnék élni ><

2016. aug. 14. 15:54
 28/29 anonim ***** válasza:
Neeemaaar.:c konyorulj rajtunk, adtam otletet is, kivancsi vagyok a mestermuvunkre. Ne legyel ilyen gonosz. :D:D
2016. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Nem szeretném belinkelni :D a végén már ez lesz minden hír portálon ,és netes celeb leszek mint a zsigubigulés csávó,bözsi néni ,és a csipszet zabáló gyerek.. kösz nem ><

De még ha be is linkelném akkor sem tudnátok megnézni ,csak is bizonyos felhasználók ,mivel privátban van :D vagyis remélem ><

2016. aug. 14. 16:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!