Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai fiúk többsége lányosabb, mint a csajok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 18 évessé cseperedek mégis kb egy kezemen megtudnám számolni azokat a srácokat, akikben tényleg megláttam azt a "férfiasságot",ami 100 évvel ezelőtt még "alapból" bennük volt... És ezt most nem csak a köldökig kivágott, babarózsaszín izompólók, meg felnyírt "zebrasörények" miatt mondom, hanem ez egy "globális" probléma, ami nem csak a külsőt,hanem a belsőt érinti. (bár a külsőn kívülről szembeötlőbb természetesen) A mai hímek jelentős hányada mellett egyszerűen én érzem magam a "férfinak", hiszen az illető egy kis mimóza lelkivilágú, határozatlan, korlátolt, bőgőmasina...

Nálatok is ennyire elkeserítő a helyzet?



2016. aug. 3. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

Akkor máskor normálisan,tisztességesen fejtsd ki a kérdéseidet és ne másokat alázz ,mert vissza nyalhat a fagyi. ;)

Apropó ,nem gondolkoztál azon ,hogy lehet ,hogy veled van a probléma és ezért nincs barátod?...

2016. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj hogy ez a divat. Foleg az én korosztalyomban nekem is vannak olyan ismerőseim akikkel azert nem állok szoba mert ilyenek. En soha a büdös életbe nem fogok hajzsirt hasznalni mert szerintem szanalmas dolog az hogy Ennyire elrontjak magukat az emberek csak a divat miatt.

Lehet hogy csitri vagyok meg a dologhoz, de akkoris szanalmas.

Sajnos nem lehet mit tenni.

14f

2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

Igen, sajnos a divat.. Totál hülyén néznek ki, de ők meg nem hiszik el (még szerencse, hogy vannak normálisak is, akik az egyéniságre törekednek a divat helyett)


17L

2016. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: Azért tegnap a mekibe láttál sok helyes fiút ,nem?
2016. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Sajnos nem voltam tegnap a mekiben :-(


De nem is az a baj, persze, hogy helyesek a srácok :-), de ahogy a Kérdező is mondja, a média irányítja őket az eszük helyett

2016. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15:


Jaaa ,értem!

Így már értem ,hogy érted. :D


"De nem is az a baj, persze, hogy helyesek a srácok :-)"


Félre értést elkerülvén tudod a srácok azok akiknek rövid a hajuk és veled együtt esznek ,nem pedig azok a kis bigyók amik egy félbevágott zsemléből áll,benne salátával,hússal,sajttal...stb ;)


(#kappa)

2016. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!