Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 15-18 éves lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-18 éves lányok! Ti hogyan képzelitek el az ideális randit?

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok szívesen? Pl mozi, étterem, vagy buli, stb...
2016. jún. 21. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem veled! :D
2016. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Séta,mozi

15/L

2016. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lőtér, valami sport.... airsoft, vagy valami olyan rendezvény, ami érdekel mindkettőnket. :)


De ez a mozi + kaja már a halálom.


16/L

2016. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A gyros szabadon váltható pizza-ra, de igen
2016. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A mozit, éttermet felejtsd el hacsak nem a könyvtáros nénivel akarsz randizni.


Valami szórakoztató sport: bicikli, biliárd, fitness, medence, darts, aquapark, vidámpark, túrázás...


Vagy


Kajáltok aztán beültök egy kocsmába/kávézóba beszélgetni, sétáltok.

Esetleg felvethetsz egy olyan ötletet, hogy menjetek el közösen fotózni.


Hirtelen ennyi jut eszembe (én ezeket szoktam)


22/F

2016. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Első, vagy inkább az első néhány randit: Bárban vagy kávézóban meginni valamit, beszélgetni, esetleg sétálni, mivel moziban, nagy partykban, stb. nem lehet igazán társalogni. :) Később pedig bárhol, ahol jól lehet érezni magunkat, a fentebb említettek, vagy akár beleférnek extrémebb ötletek is. Nem bungeejumping (nem tudom, így kell-e írni :D) vagy ilyesmikre gondolok, hanem hogy nem mozi, vacsi, meg a 'szokásos' helyek, hanem valami egészen más. Most konkrétan nem jut eszembe semmi, de ha kreatív a srác, aki elhív, tudnám értékelni. És ami még teljesen személyes: Egy jó kis rock koncert mindent vinne. :D
2016. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Jaaaj, lemaradt: 18/l ;)
2016. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
menj vele el valami olyan sportra játékra amiben jó vagy én például driftelni vittem el a barátnőmet az első randinkon :)
2016. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat (kivéve első, remélem egyedül fogsz megrohadni :) ).

#5: A pub jó ötlet, sajnos nem jött el velem, helyette kaptam egy közhelyes lerázódumát, hogy most nem alkalmas, meg amúgy is barátzóna... hát van ez így, de majd egyszer biztos megismerkedek én is egy rendes lánnyal.


#6: Neked is ment a zöld pacsi, de csak a rock koncert miatt. :P

Ha nem veszed tolakodásnak a kérdésem kik a kedvenc együtteseid? :)

2016. jún. 22. 02:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meghalnék, ha egy rockkoncerte vinnének el, nagyon jó ötlet.(nem ironikusan értem) :)

L

2016. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!