Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolkodik sok lány így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodik sok lány így?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azzal jönne, hogy "de nem mindenki", jelezném, hogy tudom, hogy nem minden lány gondolkodik így, úgyhogy tisztelet a kivételnek, és akinek nem inge, ne vegye magára. :)


Szóval mi a logika van abban, hogy egyes lányoknak ha egy náluk 2-3 évvel idősebb fiú kezd el udvarolni, az "hú, de menőőő!", de ha egy 2-3 évvel fiatalabb, akkor "hú, de cikiii!", és kiröhögik? Hiszen mindkét esetben ugyanannyi a korkülönbség, csak egyszer a fiú, egyszer a lány javára.

Aki azzal akar jönni, hogy egy 2-3 évvel fiatalabb fiú valószínűleg éretlenebb nála, és mivel nem egyformán érettek, nem működne a kapcsolat, annak jelzem, hogy a 2-3 évvel idősebb fiú esetében pedig valószínűleg a lány az éretlenebb, és ugyanúgy probléma lesz, hogy nem egyformán érettek.

Aki pedig azzal jön, hogy "de én érettebb vagyok a koromnál", attól pedig azt kérdezném, hogy miért, a 2-3 évvel fiatalabb fiú nem lehet érettebb a koránál?


Ne vegye sértésnek senki ezt a kérdést, de én tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi ebben a logika.



2016. nov. 1. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
A lanyok nem erettebbek a koruknal, csak a 3 evvel idosebb fiut ez nem erdekli. Amugy meg idovel ez elmulik naluk.
2016. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
A lányok többsége (általánosítás ide, vagy oda) az idősebb, vagy vele közel azonos korú (max 1-2 év) fiúkat kedvelik. Ha külsőre a fiatalabb is idősebbnek néz ki, és meg is értik egymást, úgy nem problémázik rajta, de alapesetben az idősebbek felé hajlanak a fiatalabbak.
2016. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Azt tartja a hagyomány, hogy a lányok átlag 2 évvel előrébb járnak érettségben, mint a fiúk, ezért van az hogy a lányok általában idősebb partnert keresnek.
2016. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
74%
Egyébként pedig biológiai tény, hogy a nők korábban érnek. Ez azért van így, mert anno már 12 évesen készen kellett állniuk az anyaságra, és ez a mai napig megmaradt. Természetesen nem azt mondom, hogy egy 12 éves kislány fel tudna nevelni egy gyereket, hanem azt mondom, hogy pl. egy 16 éves lányhoz egy 13 éves fiú még nagyon gyerek. Persze minél idősebb az ember, annál kevesebbet számít már az a 2-3 év, tinédzser korban viszont még igenis fontos.
2016. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez olyan 25 éves kor körül már lényegtelen lesz, mire mindenki felnő és egy 25 éves nő már megy érdemben valamire egy 23 éves pasival, normális esteben mindkettő vagy dolgozik vagy Msc képzést végez, nem pedig a házi felett küzd meg próbál anyuciról leszakadni, esetleg éli épp az egyetemen hányásig piálós időszakát.
2016. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Az eddigi válaszokhoz még annyit tennék hozzá hogy szerintem egy idősebb fiú mellett jobban érzi magát biztonságban a lány mint egy fiatalabbnál.


Persze itt is vannak kivételek hallottam már olyat hogy..hát szóval az idősebb fiúcska kiszaladt a világból a lányt össze verték és a fiatalabb fiú meg megvédte.

2016. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

# 2: Nem mondod? :D Pont azt kérdeztem, hogy ennek, amit te is leírtál, mi az oka.


# 3: Azért egy hagyománynál komolyabb érvekre lennék kíváncsi.


# 4: Testileg lehet, hogy korábban érnek, de szellemileg nem. Sajnos szellemileg (a tapasztalatom szerint) általában mindkét nem képviselői nagyon lassan érnek.

2016. nov. 1. 20:21
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
hát nem tom ki hogy van vele de én mint 14 éves lány nem azért mert cikinek tartom hanem egyszerűen csak a lányok (mi) éretteben viselkedünk....most nem azért de a fiú osztálytársaim (akik velem egykorúak) még ők se olyan érettek..mint mi ..sokszor csak nézek h h lehet valaki ilyen gyerekes akkor egy 3 évvel fiatalabb fiúval mit csináljak? lolozzak vagy mi? ezért húzunk inkább a pár évvel idősebb fiúkhoz..nem azért mert nagylánynak képzeljük magunkat hanem azért mert a három évvel fiatalabb fiúkhoz képest tényleg érettebb vagyunk....persze vannak kivételek..nem mondom h nincs olyan egy két évvel fiatalabb fiú aki ne jönne be de általába nem ez a jellemző...
2016. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%

XDDXDX


Sírok... értettebben viselkedtek, hölgyek?


Akkor nem lenne a 70%-otok r**anc, és 14 évesen nem szűz :)


Nem fogjátok fel, mi a szex, milyen következményei lehetnek, csak elhiszitek, hogy mindent tudtok... De megsúgom, egyeltalán nem vagytok okosabbak... sőt :)


Pampogni meg nyugodtan 0-99 korig priviben, várlak benneteket.


M4rtin_

2016. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmivel nem éretebbek a lányok a fiúknál.
2016. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!