Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják az emberek hogy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják az emberek hogy, hogy lehetek ennyire önző hogy nem akarok kapcsolatot. Igaz ez?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik hogy egy ideje úgy vagyok vele hogy nem vágyok egy kapcsolatra,hidegen hagy,még szerelmes sem akarok lenni..Ha tegyük fel megtetszik valaki,ehelyett hogy megpróbálnék közelebb kerülni hozzá,inkább meghátrálok.

És pont ezért a hozzáállásomért cseszegetnek hogy hogy lehetek ennyire önző.Én már azt se értem hogy abból amit én gondolok hogy következtetik le azt hogy én puszta önzőségből csinálom.

Csak azért mert eddig csak is rossz tapasztalataim voltak ha beleszerettem valakibe,nem hogy még ha kapcsolatot létesítettem vele .Röviden,mindkét véglet katasztrófa volt .Ezért is kerülöm a szerelmet,de most komolyan önző lennék?Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is ,hátha ti is így gondoljátok,és hogy miért ?a válaszaitokat előre is köszönöm :)



2016. nov. 2. 16:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szegeny jarokelonek a pacsi az arcán fog csattani :DD
2016. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jaja :3 máris megérte elküldeni :D
2016. nov. 2. 17:53
 13/19 anonim ***** válasza:
az biztos :DDDDD remélem minnél hamarabb megjon a pacsim:3
2016. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De az nem elég ha csak lepofozol egy random emberkét azt elfutsz ? :D
2016. nov. 2. 17:59
 15/19 anonim ***** válasza:
Ebben nincs önzőség szerintem, viszont egy életet nem lehet így leélni. Ha valakibe igazán beleszeretsz majd , nincs olyan hogy hátrálás. Megtörténik és ennyi.
2016. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

De én úgy vagyok vele hogy inkább ne történjen meg.

Jobb lesz ha én nem kezdek bele kapcsolatba,mert mindig ugyanaz:egy kis hátsószándék a kapcsolat kezdéséhez,majd adják nekem hogy mennyire okés minden,lesz egy aprócska kis probléma amivel nekem meg kell küzdenem(oké ,meg bolt ),ezután pedig jön az önsajnáltatás,majd az ezt követő időben magamra vagyok utalva..konkrétan nekem kell harcolnom a srácokért ,mert mindig elkövetem azt a hibát hogy én sokkal jobban beleszeretek valakibe ,mint a srác belém..

Nekem ez pedig nem kell,inkább éljem le az életemet egyedül minthogy ezeket újra és újra átéljem,ha erről szól a szerelem hát köszi ,de nekem ez nem kell ..inkább kihagyom..

2016. nov. 2. 18:32
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha tudod mit akarsz az életben, mik a céljaid, egy nagyszerű határozott ember vagy. Ha ezek nem egyeznek meg a tásadalmi normákkal, pl. ez a kérdés, vagy a gyerevállalási kérdés, akkor a társadalom megitélése szerint önző vagy és morálisan elítélendő.


Egyébként, igen, valamilyen szinten önző vagy, hiszen a saját érdekeidet, vágyaidat teszed előtérbe. De ki más számára legyenek fontosak a céljaid, vágyaid, ha nem saját magad számára? Véleményem szerint ne érdekeljen mások véleménye (lol, paradoxon), hanem hallgass magadra.


23/önző

2016. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség! Ki az a hülye, aki a "nem akarok szerelmes lenni mert sokszor megbántottak" dolgot az önzőséggel kapcsolja össze??? Semmi összefüggés nincs. Vagy azért vagy önző mert már annyi csalódás után meg akarod védeni magad? Hát akkor ennyi önzőség kell.

Ne hallgass az olyanokra, akik ilyeneket mondanak. Buták.

De azt elmondom, hogy ez az "eltaszítom magamtól mert szeretni is tudnám" dolog nem működik, ha tényleg olyan személyt ismersz meg aki igazán tetszik. Sajnos tapasztalat.

Neked meg sok sikert... úgy mindenhez :D

2016. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi :D
2016. nov. 3. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!