Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú állandóan bámul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú állandóan bámul engem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy évvel idősebb tőlem. Folyamatosan bámul, ha elmegyek előtte vagy mellette végig mér és már volt hogy szemeztünk is.
2016. nov. 4. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :)
2016. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy kifejezetten csúnya vagy.
2016. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 azért csúnyának nem nevezném magam..
2016. nov. 4. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
te nem tudod mit jelent a bámulása, én csak beszálltam a brainstormingba.
2016. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fiú aggyal lány létemre nem nagyon tudok gondolkozni ezért írtam ki.
2016. nov. 4. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
naaaa... egész biztos vagy benne, hogy nem csak azt akarod, hogy olvadozzunk a jelenségen és mondjuk azt, hogy "tuti odavan érted"?
2016. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#2 kis humor zsak..majd szolok ha megtalaltam benne a viccet ;)
2016. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 ne velem foglalkozz, miközben a kérdező ilyen kálvárián megy keresztül, inkább szállj be te is az ötletelésbe.
2016. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Leonetta, hát ezt hogy nem tudod, te vagy az első topplistába engem megelőzve😂😂 Amúgy azt jelenti hogy tetszel neki, járna veled :D
2016. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom már kinek higgyek :D alapból meg egy normális kérdést tettem fel, nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni. Nem várom el hogy azt mondjátok, hogy igen, odavan értem meg ilyenek. Én őszinte véleményt szeretnék.
2016. nov. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!