Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen ez a felső test?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen ez a felső test?

Figyelt kérdés

Gondolom átlagos, a hasizom az tényleg szinte minden lánynak tetszik? most akkor kezdjek el hasra edzeni?


[link]



60 kg vagyok, elég sokat kellet híznom, 17,5 évig tartott míg eljutottam idáig :/..

Átlagosan évente akkor 3,25 kilót hízok a kezdetektől, akkor 80 éves kormomra kb 263 kiló leszek? :'( ez ellen mit tehetek??

mégegy dolog, azzal hogy megmutattam ezt a képet, ugye nem lettem képmutató..

17,5F



#edzés #has #test #viccet is mondtam
2016. nov. 14. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Te még nőni illetve hízni fogsz. Remélem nem leszel 230 valahány kiló!:) szerintem átlagos vagy. De ez így pont jó.
2016. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én már nem fogok nőni, elértem a teljes magasságom véleményem szerintem, ami 175cm, még így is lenőttem édesapámat :D..


értem, de én elakarok kezdeni "izmosodni", ez a test mennyire túlzás?


https://www.youtube.com/watch?v=sdzJOQu1uFg


tamáshoz hasonlóan streetwork outozni fogok, kézenállásból már kitudom magam nyomni, szerintem egy jó 1,5-2 év és + 6-7 kg kell majd, az izom és az erős amúgy nem ugyanaz, egyik osztálytársam felvan pumpálva, de simán lenyomtam szkanderban, mivel rendszeresen sportolok, csak nem olyat, ahol a hasam is nagy mértékben edződik..

2016. nov. 14. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

hát figyelj a kockahasra nem minden lány bukik...


14 évesen már volt nekem mellizom kockahas tricepsz bicepsz vádli, ami látványos volt ezeken kívül az a hátam volt nem mint egy testépítőé olyan már egy ideje a testem de még mindig nincs barátnőm, pedig az arcom sem csúnya...


ezzel azt akarom mondani hogy nem a kigyúrt testedtől fogsz bejönni egy lánynak, hanem a viselkedéseddel


16f

2016. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen a testem, de mégis jött már oda hozzám lány ^^, én ezzel tisztában vagyok, de én meg mégis egy egészségesebb testet szeretnék, habár most is egészséges vagyok, csak sokat eszek :D viszont én tudok a legtöbbet futni :D
2016. nov. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!