Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi, ez már nyomulás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi, ez már nyomulás?

Figyelt kérdés

Felvettem egy lányt facebookon,nem beszéltünk soha,semmi és vártam,hogy vissza igazoljon.

Valamiért rámenten a profiljára és nem írta,hogy ismerősnek jelölés vagy hogy már annak jelöltem.

Elutasította a kérést és letilttta,hogy később felvehessem újra.

Mostmár ez is túlzott nyomulás hogy bejelölök egy olyan valakit akit nem ismerek és szeretném megismerni?



2016. nov. 15. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én se jelölnék vissza olyat akit nem ismerek
2016. nov. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehát pont azért jelöl be valakit valaki hogy megismerje..nem,hogy kb letiltja.
2016. nov. 15. 07:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert bunkók
2016. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
De gyökér vagy.
2016. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben,de miért lennék az?
2016. nov. 15. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az :D
2016. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok a perverz gyökér a facen aki ismeretlen csajokat jelöl be aztán zaklatja őket. Értem én hogy te nem ilyen vagy, de én se szoktam zsákbamacska szerűen visszajelölgetni mindenkit hogy hátha ez most normális lesz. Meg is lepődnek sokan hogy nekem tényleg csak azok az ismerőseim akiket a való életben is ismerek..evvan :D 16/l
2016. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem írtál neki pár sort a bejölés mellé, hogy miért akarod felvenni az ismerőseid közé? Vagy előbb meg kellett volna tetszikelned pár feltett dolgát. Ismeretlent én is kitörlök, ha be akar jelölni. Azt sem tudom, ki fia, borja.
2016. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered, akkor talán illik megkérdezni ki az és mit szeretne, mielőtt goromba mód tiltod
2016. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!