Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az túl korai hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az túl korai hogy 14 evésen már aludtam együtt a barátommal?

Figyelt kérdés
Az pontosabban úgy volt hogy elmentem egyik barátnőm szülinapjára akinek egy velem egyidős bátya van . Este az anyjuk azt mondta maradjak ott ebbe beleegyeztem es egy hétig náluk ültem . Egyik éjjel egész éjjel beszélgettem a fiúval másik éjjel meg együtt néztünk meg egy filmet es megpuszilt . A rákövetkező éjjel meg egymás mellett voltunk es reggel meg átment az ő agyába . Ez volt 2 hónapja ma már alszunk egymás mellett úgy h az ő szülei tudnak rolla .

2016. nov. 15. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt milyen szüleid vannak neked, hogy egy hétig ott lehetsz?

Másrészt meg a helyesírásoddal foglalkoznál inkább, mint a fiúkkal.

2016. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel.És a te szüleid miért nem tudják?
2016. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A helyesírásomért is megvan a saját magyarázatom ... Az én szüleim azért engedték mert a lány egy nagyon jó barátnőm , és tudjak hogy én járok ezzel a fiúval mert már többször volt együtt a két család közös tevékenységeken .
2016. nov. 15. 20:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban leszünk mindketten 15 évesek . És szerintem érett vagyok ahhoz hogy éppen gondolkozzak és döntsek dolgokról ... A szüleim biznak bennem mivel azt mondták h az én koromhoz kepest felnőt gondolkodásom van ...
2016. nov. 15. 20:33
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Ahhoz sem vagy érett, hogy leírj két mondatot helyesen. A kifogás senkit sem érdekel.


Menj inkább aludni, ne itt trollkodj.

2016. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkinek ezt mondják, hogy és majdnem mindenki érettnek hiszi magát.Az, hogy mennyire nem vagytok azok, az itt meg is mutatkozik ezen az oldalon.Te egy kislány vagy.És kár kiakadni, mert csak válaszolunk a kérdésedre amit feltettél. :)
2016. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

"Köszönöm hogy ilyen őszinte választ kaptam ... :/ Nem tudom hogyha ítélkezel jobban érzed e magad de mind1"


Írni még mindig nem tudsz...?

Személyes üzenetet pedig nem kértem.

2016. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány évesen szeretnéd elveszteni...Hány évesen vagytok együtt?
2017. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző ...hány éve ?
2017. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!