Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek meg fog valaha bocsájtani?

Figyelt kérdés
Nos megpróbálom elmesélni a rövid történetem.14 éves fiú vagyok.Március óta tetszik egy lány most lettem 9.-es és egy suliba járunk.Nos a nyáron összejöttem volna vele de egy másik sráccal jött össze és 1 hétig voltak együtt.Amúgy a lány 15 éves 10.-es.A másik fiúról ut kell tudni hogy én kaotam egy infót hogy az előző barátnőjét hivogatta nyáron miközben együtt voltak a lánnyal aki nekem régóta tetszik.A lánynak van egy Ask.fm-je na ezt az infót én leírtam névtelenül.Egyből szakítottak is mert látta amit írtam névtelenül.Nos ezen a héten kedden elmondtam neki hogy én írtam ezt a névtelen kis ,,kérdést``.Nem is haragudott meg amikor telefonba ezt mondtam neki sőt csodálkozott is.Masnap már haragudott rám mint a fene és azt fogta rám hogy én ezt kitaláltam.Azért állítja ezt mert egy másik lánnyal jött össze a srác nem az exével akit hivogatott.Én se a srácra se senkire nem voltam se irigy se rosszakaró,csupán jót akartam a lánynak aki nekem már régóta bejön hogy ne szórakozzan vele.Meg azt is mondta hogy én szétválasztottam úgymknd őket és mekkora egy hazudós segfej vagyok,meg nem kellett volna beleavatkozni hanem hogy ő jöjjön rá ha szórakozik vele a srác.Mind eddig barátok voltunk párszor próbalkoztam nála de vagy bepofátlankodott úgymond ez a srác vagy ment volna ki Amerikába.Szerintetek pár nap múlva megfog bocsájtani nekem a lány?Van erre esély?Remélem érthető amit leírtam.Elég speciális eset ez.Az is jó lenne ha vakami tanácsot is adnátok hogy mit hogy csinaljak a jövőben hogy ne vesszünk össze illetve a véleményeitekre is kívancsi lennék.Előre is köszönöm!:)

2016. szept. 9. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom meg fog-e bocsátani neked, ez attól függ milyen a lány és hogy mennyire bír téged. Arra ne számíts hogy hamar meg fog, lehet hogy hetekbe, hónapokba telik majd neki.

Viszont ez egy jó lecke neked, én is megjártam egyszer hasonlóképp: ne avatkozz bele mások kapcsolatába, főleg olyan lányéba nem, aki neked is tetszik. Még ha igazad is van, ő nem így fogja látni, mindenképp te leszel a rossz. 19f

2016. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljes mértekben igazad van!Köszi hogy kifejtetted a véleményed:)
2016. szept. 9. 19:03
 3/4 anonim válasza:
A helyedbe nem askon mondtam volna el a lánynak, hanem személyesen. Nekem se esett volna jól ha, egy ilyen oldalon tudtam volna meg. Mennyire bír téged ez a lány? Nem gondoltál még arra, hogy te nem tetszel neki? Csak barát, haverként tekint rád?
2016. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elméletileg bír engem
2016. szept. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!