Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom füvezett és ha bármi baj támad az életében akkor be szokott tépni?

Figyelt kérdés
A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt. Előttem rendszeresen minden buliba füvezett a barátaival most azt mondja nekem hogy mióta együtt vagyunk nem csinált semmit mert nem akar elveszíteni. Mivel tudja hogy nekem annyira nem tetszik amit csinál mert féltem. Most hétvégén volt egy kis balhé a családjába és nagyon ideges volt. Kérdeztem hogy mibe segíthetek de azt mondta hogy most nem tudok ilyenkor csak be szokott tépni. Na pont az nap el is ment bulizni és én biztos vagyok benne hogy csinált valamit.Az a baj hogy mindig ez van ha baj van egyből megy bulizni inni füvezni és én már mondtam neki hogy ez nem jó de hát ugyan ugy csinálja most hogy mondjam meg neki hogy komolyan fejezze be ? És hogy tudom rajta észrevenni hogyha betépett ?

2016. nov. 28. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ott a baj, hogy agyilag nem érett még be annyira, hogy ha baj van akkor a számat ki kellene nyitni nem pedig magamba roskadni, mert onnét jön a sok baromság amit leírtál.


Javaslom, hogy sürgősen tegyél ellene valamit az ő érdekében, mert úgy jár mint egyik volt oszt társam akkor utána nézhet...

170-el az A4-et tetőre tette, át a szalagkorláton és be a kukoricás közepébe...

De én már egyszer mondtam...

"Aki ilyen hülye, az haljon is meg, tovább nem fog játszani más életével!"

2016. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez van ha a barátod Snoop Dogg.


Mondd meg neki, hogy kérjen segítséget, vagy elhagyod.


Nem szép dolog az ultimátum, de a leírtak alapján nem veszthetsz.


Éhes, vörösek a szemei, össze-vissza beszél stb. Ezek a jelei annak, ha valaki betépett (mármint ha rendes marihuánáról beszélünk, nem valami szintetikus kakiról).

2016. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Friss kapcsolatom van egy olyan sráccal, aki szintén elég gyakran betép...
2016. nov. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Addikt a srác vagy tényleg csak családi problémáknál tép be? Az első esetben hagyd ott, a függő nem ember, nem szeret mást csak a szert.


A második esetben pedig mondd meg neki, hogy szerezzen segítséget, vagy csak szimplán beszélje meg a szüleivel.


Hihetetlen, hogy a kommunikáció hiánya idáig tud kergetni valakit.

2016. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tépj be vele, érezze, hogy van olyan szeméy, aki "Jóban" és "rosszban" is mellette áll.
2016. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj.

Aki hülye haljon meg!

2016. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy függő, mivel le tudta tenni csak ha baj van képtelen segítséget kérni vagy megbeszélni akárkivel inkább magába fordul
2016. nov. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!