Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elgondolkodtam, más fiú is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elgondolkodtam, más fiú is van így?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, hogy mit akarok a lányoktól, mármint megtudom hódítani őket, már több 10 lány is belém zúgott, de nem igazán szoktam azután csinálni semmit, van hogy nekem ennyi elég is és aztán szép lassan ott hagyom az illetőt (persze volt egy nagyon nehéz falat, vagy 3 hónapig kellett vele haverkodnom). Akkor ezek alapján én gyökér vagyok igaz? Igazából párt keresni másoknak jobban szeretek, meg csak úgy lányok fejét elcsavarni ( nem megölni, ez csak egy szólás)

vajon mások fizetnének azért, hogy barátnőt keressek nekik? ebből még megis tudnék élni nem?

17f


2016. dec. 7. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező. Őszinte leszek. Szerintem egy f@@sz vagy. Eljutsz addig hogy belédszeressen valaki, utána pedig se szó, se beszéd és ott hagyod? Gratulálok.. remélem téged is így fognak szivatni majd.

Mellesleg az a 10 lány elég kevés szerintem így 17 éves korodra..

Volt már olyan éjszakám, hogy 3 lány is ott akart nálam aludni, de én mindet visszautasítottam, mert van egy, akit tényleg szeretek, ezekután én is megélhetnék ebből vagy mi?

2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem is mozdultam rá nagyon több lányra agytörszt :)

Nem ugazán akarok barátnőt és szerintem nem kevés, mert csak 16 éves kormotól űzöm az ipart.

2016. dec. 7. 21:02
 3/4 dominik19981120 ***** válasza:

#1 te meg érzelgös vagy.

Kérdezö! Én ugyan ilyen vagyok csak én megsem álok az ágyig, meg azt szeretem amikor valkiért 2-3 vagy több honapig küzdök pár óra miat.

Szerintem ez nem baj.

Lehet hohy meg lehetne élbi belöle csak egy jo kis válalkozás kéne. :)

2016. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlanám figyelmedbe a magyarórákat is egy kis francia után, hátha jobban megy majd a helyesírás! 😉
2016. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!