Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha tetszik egy fiú de ő egyszer levegőnek néz, egyszer észrevesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy srác az osztályomban aki tetszik.Sokat lóg ilyen plázacicákkal és olyankor teljesen bunkó néha,viszont ha nem velük van akkor a legjobb fej.Ma órán a mellette ülő csaj vállára dőlt és mikor arra néztem gyorsan arrébb ült székestül.Néha tudom hogy tudja ha figyelem mert a szeme sarkából párszor odasandít,de néha totál levegőnek néz. Mit jelent ez? Tudok mit csinálni? Érdemes foglalkoznom vele? Kérlek segítsetek.És kérlek,hogy normális válaszokat adjatok (ha hülyékkel akarok beszélni majd elmegyek egy diliházba)előre is köszi :)
2016. dec. 8. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A viselkedése alapján valószínű, hogy be akar vágódni és velük "menőzik".Nem kell írnod, hogy nem fogod ettől annak tartani, csak egyszerűen bezsonghatott.Érdemes-e bármit tenni?Bejön a srác, nem?Küldj neki jeleket!Egyébként hány éves vagy?
2016. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
15 vagyok.És igen bejön a srác.Próbálok vele átlagosan viselkedni eddig sikerült.
2016. dec. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!