Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Felemészt a magány, úgy érzem lassan senkim nem marad. Van egy barátnőm akit mindennél jobban szeretek, de pár hónapja történt egy bizonyos dolog ami miatt nem lehetünk együtt. Borzasztóan hiányzik. A barátaimat is elvesztettem, 1 talán 2 barátom maradt de velük sem igazán tudok találkozni. Nap mint nap nem csinálok semmi értelmeset, sőt értelmetlent se... úgy elmennék valahová de nincs kivel. Az egyetlen dolog ami még éltet hogy a barátnőm mellettem van, még akkor is ha mostanában nem találkozhatunk és ritkábban tudunk beszélni. Mit kéne tennem...

2016. dec. 19. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj hát nagyon sajnállak :(

Ha van kedved "kibeszélni" magadból írj nyugodtan! :)

2016. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedés.

Kösd le a figyelmed valami elfoglaltsággal.

2016. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem, olyan ne ajánlja fel a beszélgetést aki 1 üzi után nem hajlandó visszaírni, köszönöm :)
2016. dec. 19. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta még nem lépett vissza a GYK-ra amióta írta, hogyha gondolod akkor írj neki...
2016. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Én is így vagyok, csak fiúba, igazából én beszélgetek 1-2 emberrel, meg lefoglal a meló, úgyhogy elvagyok :D Ha Baranyában, Dombóvár közelében laksz, akkor írj, csinálhatnánk valamit. (és nem kell egyből rosszra gondolni :D)
2016. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is fiú vagyok bocsánat ha nem voltam elég egyértelmű :) sajnos nagyon nem lakom a közelben :/
2016. dec. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!