Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élőben, vagy telefonon szakíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben, vagy telefonon szakítsak? (Távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatban élek, ezért ritkán láthatjuk csak egymást. Fáj ez picit nekem, mostanság úgy gondolom inkább el kell felejtenem, ezzel együszakítani vele. Szerintetek melyik lenne a korrektebb: felhívni telefonon, vagy élőben szemtől szemben közölni vele?

17/L


2016. dec. 23. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szemtől szembe! szerintem.
2016. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dreed ***** válasza:
ha szeretted,akkor szemtől szemben! ennyit megérdemel.ne okozz neki ngyobb fájdalmat.
2016. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Facebookon! Vagy Twinderen, vagy mi a tököm az! Véletlenül se tiszteld meg azzal, hogy személyesen elmondod neki!
2016. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos ezt akarod? Tudom, hogy milyen nehéz egy távkapcsolat, 2 éve már, hogy benne vagyok. Sokat sírok, amiért nem láthatom, csak Havonta egyszer, de mikor találkozunk, olyan, mint egy beteljesült álom. :)

Véletlenül sem szakítanék vele, megéri várni, hogy összeköltözzünk. :) Nálatok nincs ilyen? Én biztos teljesen összetörnék, ha csak azért szakítana velem, mert nagy a távolság. :(


17/L

2016. dec. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha csak a távolság a baj, akkor ne szakíts,

ameddig megvannak a jóreggelt és jó éjt üzenetek, addig nincs baj :)

lehet találnál közelebbit, akivel 2 naponta is találkozhatnál, de ha szereted, akkor ne hagyd ott csak ezért, hagyták már ott a távolság miatt, nagyon fájt h csak ez miatt, legalábbis ezt mondta...

2016. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk mi áll a háttérben, amiért te eldöntötted, hogy szakítasz, így megmondani se tudjuk, hogy hogyan szakíts.

Pl az én esetemben nem mertem volna a szemébe nézni... Így telefonon mondtam meg. De ha csak szimplán eleged van abból, hogy nagyon keveset találkoztok akkor azt kéne szemtöl szembe megvitatni és hátha egy jobb megoldást tudtok kitalálni, ha neked csak tényleg az a problémád, hogy távol vagytok és keveset taliztok:)

2016. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)

Igen, leginkább a távolság a probléma. Nekem mégis rossz, hogy havonta egyszer ölelhetem át és érezhetem a teljes lényét. A várás gondolata pedig szinte teljes képtelenség a szememben. Mivel volt 0. évfolyamom, csak 2019-ben fogok érettségizni ami még nagyon odébb van.

Tényleg így érzem helyénvalónak.

Áltatni sem akarom természetesen, jobb szeretem egyenesen közölni az ilyesmit.

Viszont az a gond, hogy a találkáknál mindig nagyon bezsong és készül ezerrel. Kedveskedik valami kis írással, csokival, virággal vagy más aprósággal. Valahogy éreztetnem kell vele a helyzet komolyságát, mert elég rosszul érezném magam, ha készülne és alig várná a pillanatot, de én meg a szakítás terhét ejtem rá.

Egyébként nem is tudom melyik válaszoló mondta, hogy semmiképp ne úgy szakítsak, hogy ő jön hozzám. Nos, ez nyilván épeszű ember fejében meg sem fordul, másrészről, hogy ő ne utazzon szinte megoldhatatlan. Én debreceni vagyok, míg ő soproni, így az elfogadható találkozási pont kizárólag Budapest. Ezt a távot muszáj neki is utaznia.

Ebből a Sporon-Debrecen távból szerintem minden érthető.

2016. dec. 24. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!