Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ha rosszul esik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha rosszul esik?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom nem lenne okom h ez rosszul essen csak vmi régi kép miatt visszatekertem a barátom üzifalára, és kiadott egy olyan bejegyzést ami előttem (még mielőtt megismert volna), 1 évvel kirakott egy haverja egy intimes képet az egyik kedvenc énekesnőjéről és a barátom alá kommentel hogy erre mindig jól esik ránézni. De tudom h ezt azelőtt írta h összejöttünk de így meglátni ezt rosszul esett. pláne sztem az az énekesnő nem is olyan nagy szám de tudom h a barátom hallgatja pár számát, meg mondta nekem h szerinte szép /jól néz ki még vmire. 1 éve vagyunk együtt csak megfordult a fejemben h mivan ha az a nő a mérce, esetleg rá csinálja vagy nem tudom.. v alaptalan ez h rosszul esett? 19L 20F
2016. dec. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól még, mert egy énekesnőt imponálónak tart, nem jelenti azt, hogy veled nincsen megelégedve. Ez most így olyan, mintha féltékeny lennél pl Kim Kardashianra, csak mert sokan nyáladzanak rá, de ettől függetlenül elérhetetlen marad számukra..na, ez most ugyanaz a szituáció.:D
2016. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek...amúgy ki az az énekesnő?
2016. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézus...te komolyan 19 éves vagy, egy éves párkapcsolatban? Persze hogy vonzónak találja. Meg még egy csomó másik nőt. Hűséget fogadott nem vakságot, persze hogy észrevesz egy szép nőt. Lehet hogy még ki is veri rá. De ez egyszerűen nem számít. Nem fontos. Össze sem hasonlítható egy szép énekes képének a látványa és a veled való hús-vér párkapcsolat.

Ez nem megcsalás, nem hasonlítgat vele össze téged, nincs semmi jelentősége.

2016. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!