Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi magát egyedül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi magát egyedül, magányosan, ünnepi hangulat nélkül így ma este?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 17:33
 1/10 okosóra ***** válasza:
77%
Ahha
2016. dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a gondolataimmal együtt vagyok.

De ha te magányosan érzed magad, akkor tégy ellene! Menj ki az utcára biztos van olyan magányos félnótás, aki kint szomorkodik ilyenkor, ülj le mellé és beszélgessetek, habár ugyse fogod megtenni, mert a világ elderfmálódott és ez már a maiakkal élve 2k16-ban nem megengedett a társadalomban, ha ezt megteszed szószerint értelmifogyatékosnak fognak nézni téged.


Valószínűleg olyan válaszok lesznek, hogy keress magadnak barátokat neten, meg facebookon, de én mondom neked az lós*art sem ér, barátságok nem a gép előtt születnek, hanem az életben, összegyűjtött emlékek segítségével.

17f

2016. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepi hangulat van, csak társaság nincs. Második válaszolót adom..
2016. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En egyedul vagyok reggelig a lakasban. Hellodarknessmyoldfriend...
2016. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egyedül, de valaki nagyon hiányzik és így nem igazi számomra a karácsony... 16/L
2016. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jelen!

16/l

2016. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 True Damage ***** válasza:
Nekem csak a hangulatom szar mert minden letezo dolog a mai nap egy szamomra nagyon kedves szemelyre emlekeztet
2016. dec. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szomorú. De azért Boldog Karácsonyt mindenkinek és fel a fejjel :)
2016. dec. 24. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:
én meg kint melózok németben,szintén tökegyedül..:) 19/f
2016. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen pont ugy ahogy le irtad

En olaszban anya baratnojenel vagyok aki dolgozik egesz ido alatt

Karacsonyfa sincs karacsonyi ebeddincs

Es itt baratok sincsennek

En vagyok meg az internet


De kezemet le vagnam egy jo tarsasagert akivel ossze uthetnenk egy kis karacsonyi hangulatot

2016. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!