Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fognak így ítélni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fognak így ítélni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, több mint 1 éve járunk a barátommal. Ez idő alatt a legtöbb dolgot felfedeztük egymás testén, sok féle képpen tudjuk már kényeztetni a másikat. Leszeretnénk feküdni egymással, kívánjuk egymást, én már anyukámnál is felhoztam, beszéltünk a fontos dolgokról(védekezés pl.). Már csak annyi tart vissza, hogy a társadalom elítélne, amiért 15 évesen veszítem el. Mit gondoltok erről?(A barátom 16 éves)

2016. dec. 27. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4%
Aha kérdező..és te azt várod hogy el is higgyük, hogy mikor az egymást testén kifejezést és a kényeztetés szót egy mondatban használod, te csak egy jó ebédre gondoltál igaz? És akkor is hányinger mikor egy 14 éves gyerek nagylányosat játszik, és torkig nyeli a pasikája kukacát.
2016. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Bájosak vagytok, hogy mindenki így félt:)

Még jó hogy ez a hányinger keltő dolog a homlokomra van írva, hogy mindenki eszerint ítéljen engem meg:) Ja várj....

2016. dec. 28. 19:33
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
hát, látnak a pasiddal, gondolják hogy nem barbieztok egymással, tehát várj...végül is igen, a homlokodra van írva:-)
2016. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Jaj ugyanmár, ne mondd hogy te nem voltál legalább egy kicsit belezúgva valakibe ennyi idősen! Akivel ha viszonozta volna simán összejöttél volna! Ne mondd már hogy az összes tinédzer-párról azt gondolod hogy orrba-szájba csinálják folyamatosan:)
2016. dec. 28. 19:48
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát eltaláltad, nem:-) 14 évesen még nagyon gyerek vagy, főleg ahhoz hogy felnőttest játssz. és de igen, az összes tinike csinálja orrba-szájba, te is élő példa vagy rá. 8 általánosod még nincs meg, de a bőrös virsli lecsúszik. Gratulálok anyukádnak, szép nevelés.
2016. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

De? Már elmúltam 8.-os:D

Milyen téren hat ez negtívan az életemre, ha az iskola példásan megy?

2016. dec. 28. 20:02
 17/20 anonim válasza:
100%

Szerintem az h valaki mikor fekszik le valakivel abban nem az a lényeg h hány évesek hanem az h mind a ketten szeressék egymást és közös megegyezés alapján kitűzték mondjuk egy napot pl a 16. Szulinapod és akkor olyan ajándékot kapsz majd tőle amit egy életre meg fogsz jegyezni. Szerintem nem baj ha pettingeltek. Én ha ránézek egy fiatal tini párra akik kb velem egy idősek nekem nem a hányinger jut eszembe hanem azt h jó látni milyen boldogok én 16 évesen vesztettem el a szülinapomon az első barátommal akivel a mai napig együtt vagyunk.

17/L a barátommal 3.5 éve vagyunk együtt

2017. jan. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért kell így szadizni egy 15 éves lányt, aki annyimindenkihez képest végre legalább normálisan kérdez? És pont attól fél, hogy majd elítélik.

Én sem értek egyet azzal, hogy ilyen fiatalon történnek ezek a dolgok. Ami önmagában nem baj, ha szereti két ember egymást. Csak mondjuk nehéz ebben a korban megítélni, hogy utólag nem túl korán volt-e ez. Persze, a test az nagyonis jelez, de ez csak egy dolog. És ma mindenki korábban érik, sajnos... :( De mindeközben szerintem vigyázni kell a belsőre.

2017. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz az ilyesmi,barátnőm 14volt amikor először szexelt,nem változtatott rajta,suliban ugyanúgy jó volt ès szerintem nèha a kor nem is megmomdhatója annak,hogy a szemèly mennyire is èrett.
2017. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjuk ott hogy azt irta hogy 15 eves nem 14 egy ev sokat szamit rohadt sokat ilyen helyzetben. Tehat mar nem alltalanos sulis. 15 evesen szerintem elfogadott a dolog nem kell hiresztelni meg semmi magan ugy. Persze ha pl nem egy hete toltotted a 15-ot. Mert akkor azt mondom h nem kene. Anyukaddal is beszelgettetek ez teljesen rendbe van. Ha vagysz ra es ugy erzed csinald ne erdekeljen a tarsadalom szarj rajuk. Elj. Amugy manapsag mar azon csodalkozom ha valaki eddig kepes varni mert valaki 12-13 evesen mar gyereket var. Kozvetlen kozelembe is van olyan ember aki 11 volt azon kiakadtam es meg mindig fel nem foghatom. De az h 15 evesen ezek utan mar semmi elitelni valo nincs ebben. :)

18/L

2018. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!