Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért veszekszek mindig...

Miért veszekszek mindig anyukámmal?

Figyelt kérdés
mindenen vszekszünk,már pár hónapja nem volt köztünk normális párbeszéd.Ez nagyon idegesít és mindenkit a környezetünkbe is.Mit tehenték hogy ne veszekedjünk? ha nem szólok vissza valamire akkor meg azért kiabál ha meg vissza szólok akkor azért hogy pofázok.17/L

2015. febr. 27. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Anyukáddal lesz a baj... ismerős az érzés... én anyukám mellett anno kikupálódtam teljesen, nem hagyom magam, és megmondom, ha kell a másiknak...

persze attól függ ki az illető, akit szeretek, vele nem tudok olyan kemény lenni.


volt olyan időszak, hogy 1-1,5 hónapon keresztül a Sziá-n kívül semmit sem szóltunk egymáshoz...nem egyszerű ez.

Az elején én is visszaszóltam, aztán meg ráhagytam, végigmondta, vagy a felénél fogtam magam és bementem a szobámba tv-zni/zenét hallgatni vagy bármi mást csinálni.


Nem foglalkoztam vele... azóta se lett különb.

2015. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mindig sír hogy ilyen a kapcsolatunk
2015. febr. 27. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sírt anno anyu, én is sokat...

aztán idő után (sok év után) ráhagytam, én pedig már nem sírtam, megerősödtem...


anyuddal kel beszélned, hogy legyen veled türelmes, és neked is oda kell figyelned, hogy ne kapd fel hirtelen a vizet, ha mindketten türelmesek vagytok rendbe jöhet talán...



de ha tényleg annyira rossza helyzet, mint ahogy írod, akkor nem látok sok esélyt... engem anyu a végén kidobott.

18,5 évesen. :)

2015. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mink külön lakunk.Apukámmal lakom.
2015. febr. 27. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor féltékenységből veszekszik veled, így értem...

nekem is van egy hülye szokásom: ha a párom elmegy tőlem (én nem akarom tudat alatt), akkor összeveszek vele, csakhogy velem legyen még egy kicsit.


valószínűleg e játszódhat le anyukádban is.

miért laksz apukáddal és miért nem anyukáddal?

2015. febr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
anyukámmal nem tudnák lakni 1 perc nyuktot se hagyna nekem
2015. febr. 27. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy idő után tök nyugodt hangon egyszer visszakérdeztem,(biztos voltam benne, hogy nem rám haragszik) hogy:

- Rám vagy dühös, és azért kiabálsz velem, vagy csak rossz napod volt? Mert akkor gyere, csinálok egy teát és meséld el.

Onnantól ezt alkalmaztam, ha úgy éreztem, ok nélkül kiabál velem.

2015. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!