Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve hogy megismertem egy lányt ezen az oldalon.Azóta mindennap rend szeressen írogatunk egymásnak.Kezdetben csak örültem hogy találtam egy hozzám hasonló személyiségű lányt. Minden féléről beszélgettünk bensőséges és mindennap dolgokról is.Aztán egy ideje valahogy úgy érzem többet szeretnék ezeknél a beszélgetéseknél.Nem tudom lehet hogy bele szerettem csak még nem voltam szerelmes így nem igazán tudom milyen érzés.

Mit kellene tennem ?

17/F


2017. febr. 4. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivd el??
2017. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szerelemnek 2 fogalmazása van és valamelyik igaz rád akkor szerelmes vagy: 1, Ha szexuálisan erősen vonzódsz valakihez

2, ha csak rá tudsz gondolni, de tényleg csak rá!

2017. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!