Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » -nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-nektek milyen volt az első randi vagy az első csók? 12 éves vagyok de még minimum 1.5 2 évet szeretnék erre várni vagy többet! Csak kiváncsi vagyok nektek milyen volt leírnátok nekem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
semmilyen.
2017. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Farkascsaj2001 ***** válasza:
90%
Átlagos amúgy 12 évesen én is azt mondtam majd pár év múlva azt 3 év mulva lett meg az első csókom.
2017. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
:D amugy nem szeretném elsietni.. meg még ehez szerintem kicsi vagyok! de azért érdekelne nektek milyen volt!
2017. febr. 9. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne korhoz kösd az első csókot, hanem személyhez!

Első csókom az első barátommal volt, 15 évesen. Ültünk egy parkban a padon, én az ölében, és írtam a házit. Ő egyszer csak hirtelen lekapott, én meg nem tudtam hova tenni a dolgot, de azért viszonoztam :D Szerintem azért semelyikünk sem így képzelte.

Az első randi meg nem is igazán volt randi, mert előtte haverok voltunk nagyon sokáig. Elmentünk a belvárosba sétálgatni meg kalandozni, ennyi.

2017. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, a mi történetünk egy elég bonyolult sztori. :D A lényeg, hogy iszonyat jól csókolt, mert már volt tapasztalata. 4 évvel idősebb nálam, nagyon helyes srác, még mindig együtt vagyunk. :)
2017. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De jó :) ha tudtok még jöhet! szivesen olvasom! :)
2017. febr. 9. 21:26
 7/17 I am Nephilim ***** válasza:
100%
16 évesen. A parkban, a harmadik találkozásnál: már kisért haza és elköszöntünk, már el is indultam mire hirtelen vissza fordított a vállamnál, az állam alá nyúlt, annyira gyengéd volt (egész este vigyorogtam),de mi már előtte 2 éve ismertük egymást.. aztán osztálytársak lettünk a gimiben, 10.-ben jöttünk össze és most itt vagyok végzős még mindig vele *-*
2017. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
16 körül lehettem, egy nagyon kemény rocker, de közben művelt sráccal voltam aznap délután, megkérdezte, hogy elkísérhet-e a városba, ha már mindketten arra tartunk. Az lett a vége, hogy este boroztunk egy hangulatos teázóban és ott megcsókolt, de nem tetszett valamiért az egész helyzet, pedig a srác bejött. Egy hónapig voltunk együtt, de ezalatt leadtam 5 kilót a stressz miatt és mert voltunk a téma az egész suliban, jobban mondva én, hogy hogy jöhettem vele össze. Rengetegen megutáltak (teljesen alaptalanul, én nem változtam meg), végül emiatt szakítottam vele. Így most az 5 évvel későbbi személyiségemmel sz*nám le ki mit mond, azóta se találkoztam ilyen érett gondolkodású pasival.
2017. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Első csók 22 évesen :), egy buliban egy 190+, irtó rendes és félénk sráccal. Az egész éjszakát végigtáncoltuk, meg -csókolóztuk az íze máig a nyelvemen van.

Mivel viszont nem cseréltünk semmit, azóta sem találkoztunk.


Az első randi az exemmel volt egy teázóban 23 évesen. Előtte féltem, akkor meg kb. semmit nem tudtam modnani, annyira túltolta a beszédet. De melléfogtam, mert időközben kiderült, hogy egy kisebbségi komplexusos, önző fallosz.


A legjobb petting a jelenlegi párommal történt, és a szex is vele a legjobb (mind mennyiségileg, mind pedig minőségileg). 27 vagyok.

2017. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
legtöbbeteknek látom jó volt :) ha tudtok még nagyon nagyon szivesen elolvasom! :)
2017. febr. 10. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!