Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem ezt anyával?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem ezt anyával?

Figyelt kérdés
Szóval, lassan egy éve beszélgetek egy külföldi fiúval, és én úgy érzem szerelmes vagyok belé, és ez az érzés kölcsönös, de akkor ott tartunk, hogy lassan találkoznunk is kéne. Anyának erről nem mondtam semmit, de szerintem sejti, hogy van valaki, aki iránt nem vagyok közömbös. Lényeg a lényeg, a fiú nem is olyan soká tervez idejönni, de hogyan mondjam meg anyának, hogy találkozni szeretnék vele? Ahogy ismerem leintene azzal, hogy hagyjam a hülyeségeimmel, meg biztos kínai szervkereskedő stb.

2017. febr. 22. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy jófejnek tűnik és szeretnéd jobban megismerni.
2017. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Egyszerűen mondd el neki: Anya! Van egy fiú akivel már régóta elég jóban vagyok. Az interneten beszélgetek vele csak, mivel külföldön él. Arra gondoltunk, hogy jó lenne találkozni.


De nagyon vigyázz! Mi van, ha nem az, akinek mondja magát?

2017. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor össze kell szednem minden bátorságomat:)


Eddig problémám nem volt vele. Meg hát pont azért kell találkozni, hogy kiderüljenek a dolgok.

2017. febr. 22. 22:36
 4/11 anonim válasza:
Milyen nemzetiségű a fiú??
2017. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor találkozz vele, ha láttad webkamerán is, esetleg beszélgettél is vele.
2017. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár azt is felajánlhatod anyudnak, hogy legyen ott veled.


Mennyi idős vagy?

Mióta leveleztek?


Az én lányomnak is netes szerelme van. Előtte beszéltem telefonon a fiúval, a válaszai meggyőzőek voltak. A találkozón a fiú úgy tudta én is ott leszek, de nem voltam. Már 8 hónapja járnak.


Mindenesetre legyen egy B verzió, hogy hogy tudsz gyorsan lelépni, ha szükséges. Csak nyilvános helyen legyetek, nem baj, ha valaki elkísér.

2017. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy baszott nagy hülyeség....ha nem vagy egy bánya rém mi a francnak foglalkozol külföldi pasikkal ? Nincs elég Magyarországon? Vagy mi ? Ez annyira fel tud idegesíteni...mindha nem lenne elég férfi/ nő itthon ...meg kB semmi jövője az egésznek...vagy fiatal vagy és azért van ez vagy idősebb de akkor nagyon hülye xd már ne haragudj meg .nem akartam bunkó lenni ...de ez akkor is nagyon gáz
2017. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha jól számolom, akkor 9 hónapja beszélgetünk minden nap. Már beszéltünk webkamerán, és hívás is számtalanszor volt.


Igen, fiatal vagyok. 15 éves a fiú pedig 18. És nagyon messze, japánban lakik.


Valamennyire biztos hülyeségnek tűnhet, egy kívülállónak:) De sajnos, nem én döntöm el, hogy most magyar vagy külföldi fiú tetszik-e, az a baj.


Egyébként köszönöm a tanácsokat, ha beavatom anyát, akkor csak leesik neki, hogy azért van, mert nem szeretnék titkokat előtte, és nagyon szeretnék találkozni az illetővel:) Aztán meg bármi megtörténhet.

2017. febr. 23. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha Japánban, akkor minden rendben, én még azt hittem, hogy Mátészalkán:D
2017. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És mégis milyen nyelven beszélgettek??
2017. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!