Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

Miért vagyok ilyen? Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél éve hogy folyamatosan szerelem hiányban szenvedek.

Nem tudom miért, de engem már nagyon zavar, és emiatt depressziós, lusta lettem és emiatt sokat is dohányzom. Tavaly 5 lány hagyott ott engem, és abból az 5-ből 4-re én írtam rá. Mostanság is szoktam nekik írni, de nem nagyon érdeklik hogy én mit írok. Viszont tavaly még további 4 lánnyal is beszélgettem, az egyikkel azóta is folyamatosan beszélek, és össze jönne velem mind a 4 lány, de ők meg nagyon messze vannak tőlem, és az nekem nagyon rossz mert félek el hagyni egyedül az otthonomat ilyen nagy távra. Hozzá teszem még azt hogy soha nem volt még kapcsolatom, és nem is nagyon foglalkoztam lányokkal csak néha, de akkor utána nem lettem depressziós még kis időre sem. Szenvedek, de nem tudom hogyan kezeljem ezt. Egyébként nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra, csak akkor ha a másik minden hibámmal együtt szeret, és ilyen nincs csak tőlem kilóméterekre. 18/F



2017. febr. 23. 19:54
 1/5 anonim válasza:
és mind az összes lányba szerelmes vagy, vagymi?
2017. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az összesbe vagyok szerelmes csak tetszik, és én is tetszek nekik, tehát ez még nem szerelem. :D Viszont akik közel vannak azoknak hiába írok csak kérdésre válaszolnak, de azon kívül semmi, ők nem kérdeznek. Akik kilométerekre vannak azok meg folyamatosan beszélni akarnak velem.. 😥
2017. febr. 23. 21:20
 3/5 CFB ***** válasza:
Mindenképp próbálj meg kevesebbet dohányozni.Járj el a haverjaiddal szórakozni, és Ott szerintem fogsz találni need való lányt. Ha jól értem, akkor nem igazán szeretsz messzire egyedül utazni. Akkor vagy hagyd a távkacsolatokat, vagy próbálj meg a környezetedben keresgélni. :)
2017. febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Soha ne add fel a reményt, viszont ne is keresd a reményt :D Hidd el, létezik annyi véletlen, ami összehoz valakivel, akire eddig nem is gondoltál és teljesen mást feltételeztél róla :)

Én is másfél évig éltem úgy, hogy képtelen voltam szeretni, bár nekem lett volna esélyem a közelemben lévő lányoknál, de valahogy egyiknél sem éreztem azt, hogy "Na, Ő az!!".. Aztán egyik pillanatról a másikra betoppant az életembe egy lány, aki teljesen más az eddigi összes lánynál, akit valaha is ismertem! Egyszerűen eltüntette egy pillanat alatt azt, amit másfél évig akármennyi küzdelemmel sem sikerült lekaparni magamról, a depressziómat! :)


Hidd el, hogy amikor már a legjobban feladod, és már csak egy minimális remény marad a teljes érzéketlenné válás elkerülésére, akkor fog a lehető legváratlanabb pillanatban megérkezni, akire mindig is vártál :) Ki kell tartani és éltetni a reményt!


Remélem tudtam segíteni azért a történetemmel, és letudod szűrni a tanulságot! :) ha esetleg van kérdésed, akkor írhatsz privátban!


18/F

2017. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj türelmesen, és hidd el valami csak össze jön
2017. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!