Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Távolról mindig néz, zavarja ha nem egyből ránézek ha mondd vmit, simogatja a vállam, a hátam ha mellettem áll, viszont ha közelebb áll hozzám látom h nem akar/mer a szemembe nézni. Szülinapomkor is írt üzit, megköszöntem nem kezdeményezett további beszélgetést. Tudom, hogy nem rég egy lány pofára ejtette lehet, hogy ennek köze van, ahhoz hogy igazából említetteken kívül semmi sem történik. Segítsetek légyszi, hogy mit tehetnék, muszáj tudnom, hogy mi is a helyzet pontosan ha rossz ha nem :)
2017. márc. 19. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki :)) kezdeményezz beszélgetést vele ,biztos örülne neki:)) (persze csak ha te is bírod, ha nem inkább távolodj tőle ne hülyítsd)
2017. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi remélem igazad van :) nem hitegetnék senkit :)
2017. márc. 20. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :D majd írd le hogy hogy fog alakulni kérlek ^^
2017. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy alalkult*
2017. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem úgy tűnik, hogy nem szeretne jelenleg kapcsolatot, de közben nekem meg szörnyű látni ahogy néz és semmi sem történik. Persze az is lehet h mindent csak félreértek
2017. márc. 24. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szomorú :(( azért próbálkozz :(( ❤
2017. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!