Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekszunk ezen egyalta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekszunk ezen egyaltalan?

Figyelt kérdés

Szoval, nem is tudom hogy hol kezdjem..

17 evesek vagyunk. Masfel eve jarunk. Osztalytarsak. A suliban termeszetesen egyutt, de delutan 80%ban kulon vagyunk.

O egyebkent a fiu..es mindig hangoztatja h o azt jobban szeteti ha megdicserem mint hogy 'megszeretem' (puszi, oleles, bujas)

Igyekszem is erre odafigyelni hogy a kedvere tegyek.hiszen nagyon szeretem.

De, en viszont nagyon bujos vagyok, legszivesebben magamra ragasztanam es egesz nap ugy mennek mindenhova.

Lehet kicsit eretlen dolog ez h ennyite ragaszkodok hozza de nem tudom megallni h ha mar kicsit kozelebb vagyok hozza meg ne oleljem es bujjak,vagy hasonlo..

Masfel eve egyutt vagyunk es meg mindig nem mulott ez el..miert?

O mar kiakad mindig hogy nem kap tolem levegot.

Minden szituacioban legalabb egyszer mar elofordult h ramformed h hagyjam mar beken..(szex kozben is..dugni akar vagy szeretkezni?)

Tudom hogy szeret..mert tudom.

Megis olyan sokszor es konnyen meg tud bantani az ilyenekkel. Foleg hogy nem birom ha kiabalnak velem.es meg neki all feljebb.

Ja es ha annyira kiakadok es magamban forrok akkor mar jon egybol h mi a baj miert nem tudom ugy szeretni mint az xy. Az yx.t (mert szunet van es pont elottunk 'csunyaskodnak' )

Es mondom neki h azert mert ha megolelem akkor 10 mp mulva mar melyeket sohajtozik meg nem tudja h mit kezdjen magaval. Nyavog h hagyjam beken.. Es akkor mosolyog h igazam van de o beeri egy puszival is.

Amugy havonta egyszer johet hozzank hetvegere. Az eleg keves hogy egy honapig "befogjam" es ne nyuljak hozza.

Amikor alszunk se szereti ha simogatom vagy hozzabujok mert o alszik..jo, addig amig elalszok altalaban megszokta varni ugy h felig rajta fekszek. De aztan elfordul..es reggelig amig fel nem kel veletlenul se erhetek hozza mert mar morog.

Tudom amugy h ebben a kapcsolatban inkabb en vagyok az aki sokat enged..tul sokat..de szeretem. Ugyhogy cseszhetem.

Bocsi hogy tul hosszura sikerult.



2017. márc. 27. 01:16
 1/10 anonim válasza:
9%

"17 evesek vagyunk."


Rossz kategória.

2017. márc. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A pozitív megerősítést/elismerést hosszú távon a férfiak jobban igénylik, mint az ölelgetést. A nőknél ez fordítva van, már amennyire ezt saját kapcsolataimban megtapasztaltam. Gondolom részben emberfüggő is, de nálatok az van ami "nálunk" is. Szerintem beszéljetek erről és próbáljatok egy egyensúlyi állapotot kialakítani, hogy mindkettőtök megelégedésére szolgáljon a kapcsolatotok.

30/f

2017. márc. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ő neki a szeretet-nyelve az elismerő szó, míg neked főleg az érintés.


A szeretet-nyelvek fogalmát ismerd meg.


Gary Chapman - Egymásra hangolva.


Fel fogod ismerni, hogy mi a kommunikációs csúsztatás köztetek.

Nagyon irigylem a srácot, mert nekem is érintés a szeretet nyelvem és mindig ilyen barátnőre vadászok, amilyen Te vagy. no mindegy :)


Nesze itt egy link, ezt olvasd el:


[link]


ez nem sok olvasd el, és kutass utána. Esetleg szerezd meg a könyvet, mert elég jó.


Hajrá!

2017. márc. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fish1 válasza:

Amit #3 ír, arra gondoltam én is először.

Az írásod vége felé bekúszott az is, hogy ez a pasi nem szeret igazán. Jártam már ugyanígy és ez volt mögötte.

A kapcsolat elejétől ilyen, vagy csak egy ideje?

2017. márc. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írtam privátban...
2017. márc. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek a valaszat.

1# nem tudtan atallitani barmennyire is hihetetlen. :D

2# rendben van. Megprobalok vele errol beszelni. :)

3# tisztaban vagyom azzal hogy neki a dicseret a szeretet nyelve,csak nem irtam ki. De mint elolvastam amit idelinkeltel, benne le is van irva hogy a masiket nehez megtanulni, en igyekszem es keresem az adodo pillanatokat h mikor dicserhetem meg, de ne is szalljon el. Mert kepes ra, de ennyi idosen ki az aki kifele nem nagy egot mutat?

Mellesleg, nem dicsekvesbol meg semmi. De tenyleg sokan mondjak neki h irigylik meg beszuljon meg, akkor megis miert viselkedik igy? :(

4# gondoltam hogy valaki erre az elhatarozasra jut hogy nem szeret, de tudom hogy igen.

Ha azt mondanam neki h ha nem akkor szakitok akkor ugrik egybol es csinalja. De ez eleg mocskos dolog. Ilyen eddig 1x fordult elo hogy tenyleg a penge elen tancolt..akkor valtozatott is sokat.

Inkabb ugy mondanam hogy hosszu ido leforgasa alatt jutott idaig szovak az elejen es meg sokaig o is bujt meg szerette. Legalabbis azt gondolom. Es ahogy telt az ido hogy ot idezzem "egy ev utan nem normalis hogy a szambol veszed a levegot", szoval neki szimplan elmulott a 'turbekolos' idoszak. Jo nem mondom ha rajon akkor nem " piszkal" de ha rajon ez hogy hagyjam beken akkor ez van..

Mellesleg ez is eleg csunya dolog h csak akkor szerethetem meg ha o eppen megengedi. Mert latja h rossz kedvem van miatta.

2017. márc. 27. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Privát...
2017. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fish1 válasza:

Kiindulva ebből, hogy az elején teljesen másképpen viselkedett, azt mondom, hogy szerintem a srác részéről nem stimmel valami. Azt, hogy valaki szeret, nem tudni, hanem érezni kell szerintem. Amiket leírtál, hogy elhúzódik, leráz, sóhajtozik, stb., nekem nem az jön le, hogy hú de szeretne. Vagy ezek alapján tényleg úgy érzed? Milyen dolgokat tesz, amiből egyértelműen az jön le, hogy szeret?

Érdemes lenne azt is boncolgatni, hogy túlzásba viszed-e valóban az ölelgetést, mert ebben is van egy határ azért, ami már sok. Pl. ha 5lépést nem tud megtenni anélkül, hogy ölelgetnéd. Erről nem volt szó a leírásodban, kíváncsi vagyok erre.


Szerintem tök normális, hogy ha szeretsz valakit, akkor évek múltán is szereted ölelgetni...

2017. márc. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tegnap beszeltem vele es azt mondta hogy most sokalt be..

De mondtam neki hogy en probalok a kedvere tenni, de o is figyeljen jobban ram.azt mondta jol van. Es ma tenyleg aranyos volt. Tobbszor megsimigatott is. :)

Akkor ugy mondom hogy erzem..es latom is hogy szeret. Ha van valami akkor egybol ugrik. Barmit kap a fele az enyem. Ugy is szoktak mondani h a nekem adja a kakaoscsigaja kozepet is ha kell. Mellesleg ha bajom van egybol latja rajtam, mindent eszrevesz barmi legyen az.

Nem tudnam osszeszamolni naponta hanyszor mondja el hogy szeret, mindig megdicser hogy szep vagyok.

Ha realisan nezem. En nem tartom magam szep lanynak tenyleg. Inkabb ha valaki idegent megkerdeznenek rolam h mi a velemenye azt mondana hogy nem csunya.

Szoval csak ugy lathat szepnek ha szerelmes. :)

2017. márc. 28. 17:06
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem viszem tulzasba.

Oran nem piszkalom.max simogatom amit egyebkent igenyel is mert ha nem teszem szol h hianyzik neki.

Szunetben egyutt vagyunk. Es ha valahova menni akarok mondanom kell h hova.esetleg eljon velem.

Szoval szunetben szoktam megolelni ha o is szeretne es ugy adodik a helyzet hogy lehetseges.

Iskolan kivul..otthon. Akkor lehet h tobbet vagyok rajta de akkor nem szokott szolni csak amikor jatszik.

Amugy nem zavarom es szereti ha simogatom..mert nem tudom de mindig hozza kell ernem.

2017. márc. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!