Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny tudok lenni. Hogyan lehetne ezt enyhíteni? Egyáltalán jogos?

Figyelt kérdés

Minden lányra féltékeny vagyok, akikkel a párom beszél (volt osztálytárs, egyetemi csoporttárs). Igazából azzal nem lenne bajom, hogy beszél velük, nekem is vannak fiú ismerőseim és beszélek is velük. Csak van, hogy a barátom azt mondja nekik hogy "drága". Mondjuk gondoltam arra, hogy régebben zárkózottabb volt, meg igazából én vagyok az első barátnője, és örül ha érdeklődnek iránta, vagy nem tud határt húzni? Vagy jogosan vagyok ilyenkor ideges? Nyilván szoktam szólni neki, ha valami nem oké nekem, de akkor mindig megölel és mondja, hogy milyen aranyos vagyok amikor féltékenykedek....teljesen nem értem.

20/L és 21/F



2017. jan. 29. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi a pasid neve facén?

20L

2017. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne

21/N

2017. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sejtem mit akartok, de ebbe nem mennék bele inkább:D vagy akkor én írok neki egy másik facebookból. Meg igazából bízom benne, tudom hogy nem csal meg/nem csalna meg, csak rosszul esik hogy úgy szólít más lányt, hogy "drága".
2017. jan. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!