Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, van egy lány akivel neten ismerkedek?

Figyelt kérdés
Na, van egy lány akivel neten ismerkedek küldött 3 képet már az egyiken tök átlagos, a másikon elgész szép, a harmadik kép meg nem tetszik, most így hogy vonjam le a következtetést, hogy nézhet ki életbe :'D?
2017. márc. 30. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem élő be ismerkedj nőkkel mert úgy az igazi . Ez a neten ismerkedés dolog nem a legjobb megoldás . Mivel lehetséges hogy a végén egy biszex irkál neked kamu profillal vagy kormánytroll az pedig tönkreteszi a jellemedet. Vigyázz a .net tele van ilyen emberekkel . És az hogy fizess egy bolond szerelemnetért ez a legnagyobb idiótaság . Lassan ott tartunk hogy a szerelmet is pénzért fizetjük. Lásd prostinők . Jó lenne ha megemberelnéd magad légy férfi legyen tököd és élő be tedd és ez nem fizetés alapú kamu .net trollkodo . Remélem mindenre tisztességes választ adtam mert az emberek többsége úgy fog bele mindenbe hogy nem is tudja mit hogyan kell és becsapják magukat.
2017. márc. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valóban ne neten ismerkedj! Még ha nem kamu is a csaj ha megtetszik neked, gondol eggyet és letílt. Te meg szenvedni fogsz rajta.
2017. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én vettem fel, mert sok közös dolog van, már gameba régóta ismerem.
2017. márc. 30. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

face insta snap?

Milyen tinik vagytok ti, hogy nincs fent a neten az egész életetek?

:D

2017. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
instanom nincs nekem xd, fbn is énis csak 1 képet küldtem el és 3 c vel tetszek neki xD
2017. márc. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!