Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van nála esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dzsinii kérdése:

Szerintetek van nála esélyem? Miért ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és egy fiú osztálytársammal idén lettünk nagyon jóban. Róla azt kell tudni, hogy alapjáraton mindenkivel elég bunkó, viszont hozzám az egy év alatt egy rossz szava sem volt. Mindig mosolyog rám és titkokat és elárul. Megkértem egy közös barátunkat (aki az ő legjobb barátja), hogy hátha ki tud szedni belőle valamit: ez a barát azt mondta neki, hogy szerelmes belém, így megtudta, hogy tetszettem a kiszemeltemnek, viszont pár nap múlva már nem annyira (??) és ezek után csak terelte a témát. Annyit még megtudtam, hogy a kiszemeltem tud róla, hogy bejön nekem, de én nem veszem észre, hogy ez zavarná...Akkor miért nem lép semmit? Ha én lépek, akkor meghátrál, de kis idő múlva keresi a társaságom, flörtöl velem. Mit tegyek?

2017. ápr. 4. 17:18
 1/3 CFB ***** válasza:

Fúha. Remélem jól értelmeztem.

Én a helyedben a srác elé állnék, hogy tudod mit érzek irántad, de azt nem tudom, hogy te mit érzel irántam, mert mostanában nem tudok rajtad kiigazodni.

Vagy valahogy máshogy, de kérdezd meg tőle, hogy mi van, mert hidd el nekem, egy idő után a hajadat fogod tépni -nem szó szerint- emiatt a helyzet miatt.

Szurkolok! ^^

2017. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CFB ***** válasza:
Ja, Igen. El is felejtettem. Szerintem van nála esélyed. 😊
2017. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Remélem jutunk majd valamire, de lehet megfogadom a tanácsod ;)
2017. ápr. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!