Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit akar? Letörpézett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar? Letörpézett meg beszólogatott erre most így viselkedik? 17/f

Figyelt kérdés

Van egy csaj a sulinkba egy évvel fiatalabb nálam és pár hónapja ismerkedtem meg vele haveri társaság kapcsán, nagyon nagyon szép egyébként és elég nagyszájú is egy csomó fiú szerelmes belé.

Amikor megismertem először azthittem aranyos bár nem is beszéltünk meg nem nagyon szólt hozzám csak amit hallottam az alapján normálisnak tűnt. Aztán nem is tudom miért vagy mikor észrevettem, hogy folyamatosan csesztet meg beszólogat nekem és tök bunkón viselkedik, az egyetlen pozitívum amit tőle hallottam az az volt mikor a barátnőinek mondta rólam, hogy "kis helyes" de ezt is csak tök véletlenül hallottam meg, sőt lehet nem is rám mondta nem egyértelmű. Pedig amúgy nem tettem semmi olyat hogy csesztessen. Volt, hogy csak beszélgettem egyik haverommal ő meg ott hallgatta amit mondtam és ilyet szól, hogy "jaj mit akar egy ilyen kis törpe?" de nem is hozzá beszéltem csak odajött folyosón észre sem vettem, hogy ott van erre beszólt egy ilyet. Nyilván nagyon szarul esett mert csak 170 vagyok, mondjuk ő is akkora mint én talán picivel magasabb. És nyilván zavar, hogy én vagyok kábé a legalacsonyabb mindenhol úgyhogy mondtam haveromnak, hogy jó akkor inkább megyek ha Ő is itt van. De ő csak vigyorgott meg röhögött magába.

Azóta kerültem igazából ha odajött hozzánk inkább elmentem ha megláttam inkább rá se néztem, nem is köszöntem neki. De ez csak egy beszólása volt egyébként mindig csesztetett meg irritált a nagyképű dumája amúgy is fárasztó volt, hogy menőzik folyton szóval gondoltam így a legjobb mindkettőnknek.


De mostanába észrevettem, hogy furcsán kezdett viselkedni. Például suliba is sokszor rajtakaptam úgymond, hogy engem néz távolról. Aztán ha odanéztem elkapta a tekintetét mintha ő aztán nem nézett volna. Meg mivel még mindig nem vágyom a társaságára ezért ugye ha ő megjelenik én elhúzok ez a szokásom, és úgy vettem észre hogy már nem nevet ezen, inkább mintha rosszul esne neki, meg elkezdték az ismerőseim is kérdezgetni, hogy amúgy ezt miért csinálom? Hétfőn meg amikor szintén odajöttek a barátnőivel egy nagyobb társasággal hozzánk akkor ránéztem, ő meg rám ilyen szomorúan és mikor elmentem akkor hallottam, hogy mondja, hogy "nemáár". És aznap láttam, hogy 2 barátnője vigasztalja a folyosón bár ez lehet csak véletlen. Ma pedig tesi óra előtt öltözködtünk ő meg ugye "öribarija" az egyik haveromnak és sokszor bejárkált közben (régen ilyenkor is beszólogatott nekem, hogy "úúú de kemény vagy" meg ilyenek mert amúgy egész izmos vagyok) és most is be akart jönni de rám nézett és megint tök szomorúan mondta haveromnak, hogy "kijössz akkor? nem akarok zavarni". Ilyet sosem hallottam a szájából régebben tuti nem mondott volna ilyet. Nagyon furcsa lett, és azt vettem észre csak akkor ilyen ha én is ott vagyok de mintha mostanában alapból rosszabb kedvű lenne. Ha valóban miattam van már kicsit lelkiismeret furdalásom van, mert amúgy nem akarom hogy most miattam depizzen, bár úgyse miattam csinálja. De amúgysem fogok neki szivességet tenni ezek után, mert még semmiért sem kért bocsánatot ami azért is zavart mert én mindig kedves voltam vele amennyire beszéltünk csak nem igazán tudtam, hogy álljak hozzá egy ilyen lányhoz. Már azon is gondolkodtam, hogy tetszem neki. Szerintetek? Bocs ha hosszú let


2017. ápr. 5. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
*leTT
2017. ápr. 5. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furán hangzik de azzal hogy "ellököd magadtól" úgymond távolságtartó vagy vele ..ezzel felkelted a figyelmét és böki csőrét hogy ő 1 jó csaj és itt egy srác aki nem foglalkozik vele..ezért mindent megtesz hogy magára vonja a figyelmet, vonzónak találja .

Velem is volt hasonló..próbálkoztam osztálytárs csajnál ..de lesz*rt,aztán meguntam és másik csajjal kezdtem dumálni ,neki nem köszöntem, elmentem ha megjelent ..stb. Aztán észrevettem ,hogy elkezdett kedvemben járni ..odajött szünetekben , beszélgetést kezdeményezett ,én is letojtam aztán ugyanúgy szomorú artcot vágott. Szval ez így működik. Persze ésszel kell csinálni ezt a dolgot,mert ha túlnyomod akkor örökre megharagíthatod.

2017. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretem ha pont látod hogy egyedül van akkor kérdezd meg tőle hogy mostanában miért ilyen, valószínűleg nem fog elkezdeni oltogatni, két lehetőség van az egyik hogy valami más baja van a, a második meg az hogy tetszesz neki a na most ha ez van akkor rajtad múlik, hogy megtudod e bocsaltani neki hogy mindig piszkalt és akkor lehettek barátok(vagy több ahogy épp érzed) , de azért egyből ne ugorj a karjába ha emlegetett kis távolságot meg így is hadj, hogy érezze hogy azért nem volt szép amit csinált, na de ha nem bicsaltasz meg neki, legalább megtudod hogy mostanában miért ilyen
2017. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne is muszaly egybol beszelgess vele. csak amikor odamegy hozzatok akkor ne menj el. es ha bocsanatot ker akkor biztosan tetszel neki. De szamolj azzal hogy az is lehet hogy valaki mas tetszik neki aki kiadta az utjat es azert depi. de ennek kevesebb a valszinusege
2017. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!