Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémával fordulnék hozzátok, amit sajnos nem tudok megoldani. Van egy barátnőm 10 éve, és pár hónapja vagyok együtt a párommal. A lényeg az, hogy mind a hárman egy iskolába járunk. Kezdetekben még négyen voltunk. A barátnőm és a párja (ő is az iskolába jár), és én és a párom. Így voltunk kettesével felosztva, mindenki a saját párjával foglalkozott, addig minden nagyon rózsaszínfelhő volt… csakhogy jött a sötétség, mégpedig az hogy a barátnőm elveszítette a párját. Nem volt könnyű kigyógyítani a depresszióból, de sikerült. Egészen az iskola utolsó napjáig (téli szünet előtt) minden nagyon jó volt, elment a barátnőm a nagyszüleihez, a párom pedig síelni, én otthon maradtam a családommal, téli szünetben beszélgettem a barátnőmmel is, és a párommal is, nagyon hiányoztak. A feketeleves csak ezután jött, mégpedig úgy hogy visszamentünk a suliba. Az egésznek az a lényege hogy hárman megyünk mindenhová, hárman csinálunk mindent, csakhogy általában én kiszorítottnak érzem magam ebből, mert én szeretnék kettesben lenni a párommal, amit örülök HA egyszer egy héten megtehetek. A barátnőmet nem akarom megbántani azzal, hogy, menjen el, hiszen akkor azt hinné, hogy elhanyagolom, de nagyon rossz érzés hogy ők ketten nagyon jól elvannak, én pedig nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert nevetnék velük, de úgyis csak egymással foglalkoznak. Nem vagyok féltékeny, örülök hogy jóba vannak egymással, de a párom részéről ezt nem tudom tolerálni. Tudom, hogy a párom szeret, de félek, hogy lassan a barátnőmet is ugyanúgy fogja, mivel én nem hiszek a fiú-lány barátságban. Tegnap beleégett a kép a fejembe, ahogy ülünk hárman a kanapén, a párom két oldalról mindkettőnk vállát átkarolja, a barátnőm lába a páromén van, és akkor megkérdezik, hogy mi bajom. Hát az a bajom hogy nagyon nem akarok önző lenni, de én ezt így nem bírom épp ésszel. Úgy gondolom, hogy a páromnak el kéne döntenie, hogy velem akar-e foglalkozni, vagy a barátnőmmel, és a barátnőmnek pedig megmondani, hogy szeretnék több időt kettesben tölteni a párommal, és egy kapcsolat két emberről szól, nem háromról. Csak ezt nem merem megmondani addig, amíg tisztában nem, vagyok azzal, hogy jól cselekszem-e így hát megkérdezlek titeket, hogy mit mondanátok/tennétek a helyemben? Köszönöm!

2016. jan. 9. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess el a pároddal erről, mert ez így egyáltalán nem normális. Mondd el neki ugyanazt, amit ide leírtál, és ha szeret, meg kell értenie. A barátnődnek pedig szintén mondd el ezt, és kérd meg, hogy hagyjon titeket, hogy többet lehessetek kettesben. Lehet, hogy meg fogod bántani vele, de el kell döntened, hogy őt bántod meg, vagy hagyod szétesni a kapcsolatodat!
2016. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm!
2016. jan. 9. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!