Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A sulimba jár egy srác. Az a tipikus népszerű, bulizós, nőcsábász fajta, szinte akár melyik lányt megkapja. Pont ezért csak szexre használja a lányok nagy részét. Nos... kb. egy két hónapja jóba lettünk, voltunk jó pár buliban együtt és a városba is bejárkáltunk, és..... megkedveltem. A barátaimtól tudom, akik szintén jóba vannak vele, hogy bejövök neki, meg "kedvel", viszont szinte biztos vagyok benne, hogy engem is csak szexre használna, amire nekem nincsen szükségem. Tudom, buta tinilány problémának tarthatjátok, de itt most nem arról van szó, hogy "beleszerettem a suli rosszfiújába és én akarok az lenni, akiért ő megváltozik" stb. stb., hanem van egy nagyon normális, intelligens oldala is, és az az amit kedvelek benne... és nem tudok ezzel mit kezdeni, mert nem lehetek biztos abban, hogy a normális oldalával fordulna e hozzám, vagy a másikkal, amit lényegében ki nem állhatok. Főleg, hogy suliban látom is minden nap...

Ez az utolsó évünk együtt, mert ő jövőre megy tovább, és ahjjj.... nem tudom mit csináljak. HALP.


17/L


U.I.: ez inkább egy lélekkiöntős poszt mintsem egy kérdés, bocsika. ^^"


2016. máj. 12. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

" és nem tudok ezzel mit kezdeni, mert nem lehetek biztos abban, hogy a normális oldalával fordulna e hozzám, vagy a másikkal, amit lényegében ki nem állhatok. "

NEm mindegy,ha van egy ilyen oldala, ha a másik totál undorító és kritikán aluli? Érdemes lenne elkerülnöd, mert csak a saját életedet nehezíted meg. Ezt te se akarhatod.

Értelmes lány lesz.arja az ilyen embereket. Ha annak vallod magad, megteszed,ha nem, akkor pont jó lesz neked akár barátnak, akár csak megdugatni magad.

Érdekel, mi motivált téged arra,hogy a sok normális srác mellett egy ekkora barmot akartál megismerni. Ilyenre csak a lányok lehetnek képesek.

2016. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!