Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éves kapcsolatomnak 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatomnak 3 hónapja lett vége és most van másom de nem vagyok olyan boldog mint az előzővel. Ez változhat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változni változhat, nem azzal van a gond, hanem nem sietted el kicsit? Végülis te érzed, persze, de azért egy hosszabb kapcsolatból nem tud ilyen hamar kihabarodni az ember. Hagyd az időre egy kicsit, akkor elválik, hogy "kielégítő vagy sem" az a személy társasága számodra
2017. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem engedted el még az előzőt és próbálod a mostani kapcsolatod a régihez hasonlítgatni.

Ne arra gondolj, hogy változhat e hanem, hogy te magad változtass rajta. Az érzésen ami miatt rosszul érzed magad. Csináljatok közös programokat stb...

De ha egyszerűen nem érzed, hogy ez változna akkor lépj ki a kapcsolatból. Akkor csak rosszabb lesz ha benne maradsz.

Hidd el, tapasztalat

2017. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Lehet kicsit elsiettem...


2-es Nem probalom az előzőhoz hasonlítani csak sokszor eszembe jut a regi.

Meg főleg ugy is hogy a volt párom még engem fuj nap 24 orájába a barátnőinek...

Ezt onnan tudom meert hogy az egyik osztálytársával vagyok most.

2017. máj. 1. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!