Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos emberbe estem bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos emberbe estem bele és hazudozott nekem össze vissza nem keres de mégsem tudom elfelejteni, mit kéne tennem? 17/L

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy elmentem dolgozni egy szőllősbe ott láttam először , de én már akkor bele estem mikor még a nevét se tudtam. Aztán mondták mások hogy gyereke van, felesége...jó...nem érdekelt annyira még akkor ez a fiú hogy ez fájjon nekem. Nem érdekelt , eszembe sem volt. Aztán egyszer mentünk dolgozni, és mondtam a többieknek hogy milyen jó csávó, erre ők elkezdtek bolondozni a fiú is levette egyből hogy jó nálam. Aztán úgy hozta a sors hogy rá 2-3 napra beszélgettünk egymassal. Tudtam már akkor hogy van neki családja, én nem akartam tőle semmit.

Egészen odáig amíg el nem kezdtünk beszélgetni.

Kérdeztem tőle hogy szereti e a feleségét, azt mondta nem...addig jó ő még nincs más, legyek egyedül?? Elhittem neki.

Ott volt az egyik barátnőm is, megkérdezte tőle hogy otthagyná e , azt mondta ha komoly akkor igen.

Megbeszéltük hogy majd lejön találkozzunk.

Teltek a napok..egyszer csak csörög a telefon. Ő az. Találkoztunk.

Akkor már jobban megnyílt nekem, jobban beszélt .

Mindent elhittem.

Nem volt semmi csak csokoloztunk meg beszélgettünk. Én éreztem hogy bele fogok szeretni és egy nagy csalódás lesz de persze ....mit számít.

Kiderült neki otthon hogy csajozni volt, utána még egyszer beszéltünk. Azt mondta nagy veszekedés volt, majd keres , majd beszélünk, hozzá teszem nem ő keresett mikor utoljára beszéltünk. Teltek a hetek én vártam hogy keressen. De semmi..... Ja , és a legdurvább az hogy mondták nekem hogy ne foglalkozzak vele mert terhes a felesége. Kérdeztem tole azt mondta nem igaz. Azt hittem nem hazudik és csak azért mondják hogy ne foglalkozzak vele. Utólag kiderult hogy terhes volt de állítólag elvetette.

És van még egy dolog.

A felesége, anyának a masodunokatestverenek a mostoha lánya. Nem tartjuk a kapcsolatot ezt is úgy tudtam meg....

Szerencsére itthon nem derült ki ez a történet, és a lány se tudja hogy kivel csalta meg.

Csak az van hogy én meg beleszerettem.

Nem tudom mit tegyek.

Ha még keresni is fog, es foglalkozunk egymással ebből olyan cirkusz lesz hogy repül ő is én is.

Már az öngyilkosság gondolata van a fejemben soha nem hittem volna hogy egy ilyen helyzetbe kerülök segítsetek nekem hogy mit tegyek vagy mit ne tegyek és nyugodtan mondani lehet rám azt a szót... Vele csokoloztam először és egész életemben, de ha ettől az leszek akkor vállalom nem tudom már visszacsinálni


2017. máj. 2. 22:24
1 2
 11/17 anonim válasza:
71%

17 évesen hova gondolod te hogy ilyeneket csinálsz?

Most komolyan, még kis tinip.icsa vagy, de házas emberre rámásztál, és komolyan el is hitted hogy lesz köztetek valami? Neki családja van, te meg még fel sem tudod fogni azt hogy mit csinálsz, annyira éretlen vagy hozzá képest.

Gondolom a fickó is csak szórakozott, mert unatkozott.

Undorító vagy nagyon, és szépen összehoztad magadnak a bajt. Majd ebből tanulni fogsz, hogy még éretlen pic.saként ne gondolj olyanokra hogy egy érett házas férfivel lesz dolgod.

Ezek a mai tini lányok.. 14 évesen már elvesztik a szüzességüket, következő évben meg elhiszik hogy azért kellenek a férfiaknak mert szeretik őket, és utána még van képük csodálkozni azon ha átverik őket.. :D

2017. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Az ő hibája minden????? Te most gondolkodsz is miközben írsz? A feleség tehet róla,hogy te rámásztál a férjére?"


Nem, a férj.

A férfi nem egy tárgy, amit nők adnak-vesznek, csak szólok. De látszik, te így tekintesz rájuk, nem mint emberi lényre, ezért minden szituból azt feltételezed, hogy tárgyként bánnak velük, ahogy te is. Elveszed ha kell. Undorító. Tudod, kevés "nőnek" vannak ilyen hajlamai, mint neked, ezért téves is a feltételezésed a legtöbb esetben, ellenben téged minősít.

Ez nem véleménnyilvánítás, amit teszel itt, hanem veszekedés, trollkodás.

2017. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Így van de már inkabb nem is írok vissza az olyan kommentekre
2017. máj. 3. 17:16
 14/17 anonim ***** válasza:

Sajnos muszáj kivárni, amíg egy férfi tiszta helyzetbe kerül, különben így lehet járni, ahogy te is most.

Elhittél neki mindent, de kiderült, hogy hazudott. Ha előbb kiderül, hogy hazug, nem tudtál volna beleszeretni.

Így utólag nagyon nehéz kezelni az ambivalens érzéseket, mert jó és rossz tapasztalatod is van vele.

Teljesen mindegy, milyen irányba fordulnak a dolgok, most már szereted is és utálod is, amiért becsapott.

Másokat is becsapott.

Ez egy hülye, jellemtelen senki, majd később leülepszik benned, hogy így van. Nem csak a feleségét, hanem Téged is letagadott mások előtt. Nem ilyen bánásmódot érdemeltek, se te, se a feleség.

Jobban járt a felesége is, hogy ez most kibukott, lehet, hogy ő is most szembesül csak vele, hogy a férje egy jellemtelen hazug senki.

És igen, férj is lehet leendő kedvese másnak, rengetegszer futnak zátonyra házasságok, nem ez itt a bökkenő, hanem a fiú viselkedése.

Nekem nem kéne olyan, aki házasságban van valakivel, akit nem szeret, meg azt mondja, nem vár babát, amikor igen.

2017. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány éves amúgy a fiú meg a feleség?
2017. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kedves 12-es,ha már ilyen témához illően kicsit sem veszekedést provokálva hozzászóltál, hadd kérdezzem meg,hogy abból a mondatból,hogy szerintem NEM a feleség a hibás mégis hogy sikerült undorító hajlamokra meg férfiak tárgyias kezelésére meg "elveszem ha kell"-re következtetni? Amúgy nem értem elméleted szerint hogyan lehetne már egy férfit csak úgy elvenni, nem egy termékről van szó,hanem emberi lényről... Utána következő mondatom iróniát tartalmaz,ha az vezetett volna félre. Dobálhatsz kakával ismét,de akkor is tartom magam a véleményemhez,hogy egy ilyen helyzetben nem a feleség a hibás és nem azt kell sajnálni,aki bekavart.
2017. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz családos emberrel. Olyannal se, akinek csak felesége van. Én olyannal sem foglalkozom, akinek barátnője van. Nem szabad egy embert elszedni a másiktól. És képzeld el, hogy megbántódna a felesége, ha megtudná, vagy a gyereke mekkorát csalódna benne, aki eddig felnézett rá.
2017. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!