Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azonos nemu (fiu) osztalytarsa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azonos nemu (fiu) osztalytarsaim vonzodnak hozzam?

Figyelt kérdés
Van 2 osztalytarsam, ok regebben is osztalytarsak voltak es ugy erzem hogy mindketto szexualisan vonzodik hozzam, de amikor rakerdezek azt mondjak hogy csak hulyeskednek, de szerintem ez mar tulzas. Hogy ertsetek mire gondolok mondok peldakat: van hogy celozgatnak hogy kielegitenek oralisan, meg hogy kicsapnak nekem, aztan ez meg a jobb ha igy van, a masik srac a padtarsam mellette ulok es neha csakugy megnyalja a nyakamat vagy a konyokomet vagy ha nagyon nem figyelek a terdemet vagy a combomat vagy a szakallaval szurogat, de volt mar olyan is hogy elovette a farkat es elkezdte verni oran, amikor rakerdeztem hogy mi szandekbol csinalta ezt akkor azt mondta vicces. Mit csinaljak most? Mar elmondtam parszor hogy en nem vagyok se meleg se biszex, baratnom van, de ugyanugy dorgoloznek hozzam. Megutni nem akarom oket mert jofejek birom oket, csak ezek a dolgok zavarnak engem es nem tudom mit csinaljak.

2017. máj. 31. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezeket kell kivinni az erdőbe és szárazon feldugni nekik a fél akácost. Aztán csinálhatják tovább a dolgot, ha ennyire élvezik.
2017. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat megprobalok valamit csinalni. Arra a valaszra hogy csinaljak egymasnak, hat van hogy masszirozzak egymast meg rafekszen egymasra vagy beleulnek egymas olebe de ezt hamar megunjak szerintem es utana jovunk mi tobbiek. Egyszer az egyik megnyalta a kigyurt osztalytarsam nyakat, az falhoz kurta rendesen, de ugyanugy csinaljak vele is tovabb.
2017. máj. 31. 17:44
 13/16 anonim válasza:
Szerintem az ilyen emberek agyában valami nagyon nincs rendben. Ha elmondtad az álláspontod, hogy te nem szeretnéd ezt, mert nem érdekel és ténylegesen "barátok" lennének, akkor megértenék ezt és befejeznék. Ahogy már előttem is mondták, ez zaklatás. Szerintem az, hogy az osztályfőnököd nem tud semmit tenni egy igen nagy szégyen rá nézve. Elég sok módszerrel fel lehet lépni ilyen esetekben, arról nem is beszélve, hogy nem csak veled történt meg a dolog. (semmi radikálisra nem kell gondolni, figyelmeztetés, szülői tájékoztatás, igazgatói és végül kicsapás) Nem egy nagy procedúra, csak gondolom neki meg egyszerűbb ebből kimaradni. (nem akarok ítélkezni felette, de az elhangzottak alapján...)
2017. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még most takarjátok meg a 2 buzeránst, később hálásak lesznek érte, hogy nem szivárog a seguük!
2017. jún. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nézőpontom szerint csak is azért csinálják, mert látják rajtad, hogy nem védekezel csak szerényen hátrálsz. Nem azt mondom, hogy erőszakkal kell fellépned a zaklatásokkor, hanem azt, hogy igenis férfiasan erélyesebben fellépve közöld, hogy ezt fejezzék be.

Az sem biztos, hogy ők melegek. Csak látják rajtad, hogy ezen magatartásukkal téged zavarba tudnak hozni. ezt használják ki veled szemben.

Az amit leírtál, szinte minden iskolában előfordul. Sajnos. Kicsit öltözz férfiasabban, és légy erélyesebb velük szemben, mikor zaklatnak.

2017. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés szagot érzek.

Khmm...Órán elővette... Őszintén, erre mekkora az esély? xd

2017. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!