Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak, hogy egy másik pasi mellett ébredtem? Félek, hogy szakítani fog.

Figyelt kérdés

Elég érdekesen alakult az estém. A barátnőm szülinapja volt és mondta, hogy menjünk el a Peaches N Cream-be mert ott jó zene megy meg sok a feka pasi akiket ő imád (nekem is bejönnek, de ugye barátom van). A barátom nem örült, hogy odamegyek mivel tudja, hogy a barátnőm elég vad meg bele keverhet valamibe. Nem is történt semmi csak táncoltunk feka pasikkal, de egyre többet ittunk és képszakadás. Komolyan mondom ilyen még nem történt velem! Nem vagyok ribi, se könnyű vérű de az egyik feka pasi mellett ébredtem ruha nélkül. Nagyon megijedtem és haza rohantam. A barátnőm se emlékszik de neki nincs baja ezzel mert amúgy is akart volna valamit az egyik pasitól. Most mit mondjak a barátomnak? Nem emlékszem semmire, lehet lefeküdtem ezzel a feka sráccal lehet nem.


18/L


2017. jún. 9. 20:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A véleményem nem részletezném,mondjuk úgy hogy örömlány. :)
2017. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha meztelenül ébredsz egy srác mellett biztos lefeküdtetek. Ha elmondod, tuti szakít veled. Bár az azért előfordulhat, hogy valamit beletett az italodba és akkor gyakorlatilag megerőszakolt. Ezt neked kell tudnod, valamint minél előbb el kellett volna menned orvoshoz, hogy ezt ki lehessen mutatni és akkor fel lehet jelenteni és a pasid se szakít veled, ha normális. Amúgy viszont szerintem csak annyi volt, hogy mint írtad neked is bejönnek a fekák és az alkohol kihozta belőled, ez esetben, viszont megcsalás mindenképp. Ezt neked kell tudnod.
2017. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!